Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem egy nőbe, aki épp terhes - a volt férjétől?

Figyelt kérdés
Nem így akartam,de ìgy alakult. Rengeteget töprengek, de nem tudok dönteni. Szerelem más gyerekével együtt vagy se gyerek,se szerelem...Mondjatok valami okosat...

2018. nov. 24. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, annyi különbséggel, hogy én a férj voltam (nem ex), és terveztük a gyereket. Akkor jött a harmadik, akivel a feleségem titokban csalt 1 évig, mielőtt kiborult volna a bili, és elváltunk.


Nektek azért könnyebb a helyzetetek, mert nem miattad váltak el. Ugye? De azért ha tényleg vele tervezel, lélekben készülj fel, hogy a gyerek miatt az apa folyamatosan jelen lesz az életetekben, ha akarod, ha nem. És ő lesz az apja a gyereknek, nem te.


1-es: Ez nagyon beteges dolog, remélem soha nem lesz gyereked ilyen hozzáállással. Eszembe nem jutott egy percig se, hogy lemondjak a saját gyermekemről, meg más tartsa el helyettem, nem is engedném ezt egy idegennek. Ha egy gyereknek van apja meg anyja, nekik kell őt eltartani és felnevelni, akkor is, ha elváltak. Pont.


9-es: Hasonlót kívánok neked is, mint az 1-esnek. Hogy lehet egy ártatlan gyerekre a fattyú szót használni? Te hogy éreznéd magad, ha a te gyerekedre mondaná valaki ezt?

2019. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!