Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a környezetemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a környezetemben mindenkinek eljegyzését házassága lesz nekem meg egyedülálló anyának kell maradnom?

Figyelt kérdés

Épp most húz el az enyém külföldre.

Én intézem a gyerektartásipert.

5 hetes csecsemővel..

Ne kérdezzétek mi az oka.

Erre tegnap bejelentette testvérem hogy eljegyezték.

4 napja megtudtam hogy unokatesóm is eljegyezte a barátnőjét....,....😑

Legszívesebben nem is tudom mit csinálnék magammal nagyon kivagyok 😥


2018. nov. 26. 12:20
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Nekünk is volt eljegyzesunk de tulajdonképpen csak a család nyomására kérte meg anno a kezem😒
2018. nov. 26. 12:23
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

"Épp most húz el az enyém külföldre. ......... Ne kérdezzétek mi az oka."


Pedig ez a legeslegelső kérdés, ami fölmerül az emberben.

2018. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Tervezett baba volt, vagy véletlenül összejött, és a kapcsolat nem volt erre alkalmas?
2018. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
2%

Lehet az az oka, hogy gyerektartási pert intéz.

Jajj szegénykém. :, (

32/f

2018. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

" de tulajdonképpen csak a család nyomására kérte meg anno a kezem😒"


Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Gondolom a problémák már rég meg voltak. És kár volt azt hinned, hogy majd ha szülsz egy gyereket, akkor majd minden megváltozik.

Több eszednek kellett volna lenni.


Ja, és jó lenne, ha nem irigykednél mások boldogságára. Az, hogy a te magánéleted csődtömeg, arról ketten tehetnek, te és a párod. Szánalmas az, hogy azért, mert te nyomorultul vagy, ezért másnak is annak kéne lenni és nem örülhet. Tipikus magyar vagy.

Örülj mások boldogságának és rendezd úgy az életedet, hogy a tiéd is az legyen hamarosan.

2018. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Ki kényszerített rá, hogy időt pazarolj egy olyan emberre, akiről tudtad, hogy a száját húzva, családi nyomásra jegyezzen el? Nem volt kötelező teherbe esned házasság nélkül, sem megtartani a gyereket. Most már hiába "vagy nagyon ki" meg irigykedsz másokra, így jártál. Neveld a gyerekedet, és legközelebb okosabban intézd a dolgaidat.
2018. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 peca1000 ***** válasza:
52%
Megèrdemled a sorsod, és kívánok hasonló jókat az összes olyan nőnek, akik kikényszerítik az eljegyzést, házasságot, gyereket, úgy, hogy a màsik fél nem akarja!
2018. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 D. Brasco ***** válasza:
66%
Miert van az az érzésem hogy te is elkövetted a legalapabb női hibát,hogy egy szar amúgy sem müködő kapcsolatba amiben a lánykérés sem magától jött te beleszültél egy gyereket hogy az majd megmenti ezt az egeszet....es csodák csodája nem így történt.....milyen meglepő....az meg hogy mind e mellé még irigy meg féltékeny is vagy mas életére ....az meg egyszerűen nem is tudom....fú de megbetem az ilyen embert!
2018. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Nőként mondom igaza van a hetesnek.Kérdező: Ne aggódj,a gyereked is irigy lesz azokra,akiknek felelősségteljes szülői vannak.

Szegény ártatlan gyerek.5 hetesen otthagyja az apja😕

2018. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Foglalkozz az 5 hetes gyermekeddel.


Annó én 2 gyerekkel váltam el és maradtam egyedül, de sosem jutott eszembe irigyelni azon ismerőseimet, rokonaimat, akiknek pont utána volt az esküvőjük vagy az eljegyzésük vagy éppen akkor lettek terhesek. Pedig a kisebbik nekem is akkor "csak" 7 hónapos volt, amikor elhagyott minket egy másik nőért a mára már volt férjem.


Ne irigykedj mások boldogságára, hanem tégy dolgokat a saját boldogságod érdekében, de ne görcsölj rá. 35+N

2018. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!