Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a környezetemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a környezetemben mindenkinek eljegyzését házassága lesz nekem meg egyedülálló anyának kell maradnom?

Figyelt kérdés

Épp most húz el az enyém külföldre.

Én intézem a gyerektartásipert.

5 hetes csecsemővel..

Ne kérdezzétek mi az oka.

Erre tegnap bejelentette testvérem hogy eljegyezték.

4 napja megtudtam hogy unokatesóm is eljegyezte a barátnőjét....,....😑

Legszívesebben nem is tudom mit csinálnék magammal nagyon kivagyok 😥


2018. nov. 26. 12:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Es mi az oka ?
2018. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne jobb, ha egy nyilvánvalóan pocsék házasságban élnél, és most intézed a válást is?

Azt se mondta senki, hogy kötelező egyedül maradni.

2018. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Az irigykedés nem szép dolog. Neked is volt eljegyzésed, azzal viszont magadban kell elszámolni, hogy mindez hová és miért futott ki.
2018. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Egy kis előzmény, hogy miért is maradt a kérdező egyedül.
2018. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"Nekünk is volt eljegyzesunk de tulajdonképpen csak a család nyomására kérte meg anno a kezem"


Hát viszont ezt neked kellett volna anno érezni, és nem bólogatni rá, mert ez így nem volt oké! Valószínűleg ezt te is nagyon jól tudtad.

2018. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

A babát mindennél jobban ő akarta megtartani elmondom nektek!

Azzal jön hogy nagybátyja felhívja ma(hozzá megy ki)és elmondja hogy 3 hét lesz az egész és jó pénz .

2018. nov. 26. 13:11
 17/29 A kérdező kommentje:
Mármint engem fog hívni
2018. nov. 26. 13:12
 18/29 anonim ***** válasza:
26%

"Nekünk is volt eljegyzesunk de tulajdonképpen csak a család nyomására kérte meg anno a kezem😒"


Aha, szóval nem csak érezted, TUDTAD, hogy nyűg neki a kapcsolat, de azért hozzámentél és gyereket csináltál neki.


Lett volna olyan férfi, aki örömmel eljegyez téged, de te olyan hajó után szaladtál, ami már rég elment.


Ezt sajnos magadnak csináltad. Légy ott a gyerekednek és ne mások eljegyzésére irigykedj.

Gyerek mellett is találhatsz férfit aki szeret és elfogad téged ÉS a gyerekedet, de sokkal nehezebb lesz. Eső után köpönyeg.

2018. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem kellett volna annyit nazzolni...
2018. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
24%
Egyél egy vödör nutellát az helyre rak !
2018. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!