Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjatok tanácsot, legyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot, legyetek szívesek, borzasztóan háborog a lelkem. (? )

Figyelt kérdés

Na, a story dióhéjban:

Másodéves egyetemista vagyok, idén október végén egy új kollégiumba kerültem, ahol a diákok afféle csapatokba vannak beosztva. Egy pár hete borzasztóan megtetszett az egyik srác az enyémből, de hamarosan felfigyeltem rá, hogy egy másik lány is rá vetett szemet. Mivel a fiú elég sok figyelmet kap, kevés időt töltött bármelyikünkkel, de mégis némi reményt is tápláltam a köztünk lévő dolgok pozitív végkifejlete iránt, hisz a srác tett pár olyan gesztust, mintha nyitni kívánna felém.

Az igazi feketelevesre az első csapatos bulinkon figyeltem fel, amikor is a kiszemeltem enyhén illumináltan konkrétan sz@rt a fejemre, és a másik lány társaságát kereste. Hát mondom, rendben, megesik az ilyen, ám a legutóbbi görbe estén szinte végig egymás mellett ültek (nem tudom, melyikük akaratából, vagy leginkább vegyes szándékból), sőt mi több a srác félreérthetetlen jelekkel bombázta a jelenlévőket (pl. hogy a lány hallja, mit akar mondani, óvatosan elsöpörte a haját a füle elől).

Nos, azt hiszem, ezután rájöttem, hogy egy olyan fejsze nyele után rohantam eddig, amit egy tonnás súly ránt a szakadékba egy hosszú kötél végén.

Szeretném száműzni a gondolataim és érzéseim, de ez két okból kifolyólag igencsak nehezemre esik: egyrészt, mivel egy csapatban vagyunk, szinte minden nap látnom/hallanom kell a srácot. Másrészt idegesít a tudat, hogyha az esélyes csajjal már szeptember óta ismerik egymást, és valószínűsíthetően ugyanilyen volt a viszonyuk, miért nem jöttek még össze, vagy legalább történt volna köztük komolyabb némi szende flörtölésnél?

Voltatok már hasonló szituációban?



2018. nov. 29. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor csak az segített, ha tudatosan megváltoztattam a vele kapcsolatos gondolataimat. Arra "köteleztem" magam, hogy közömbösen, esetleg egy másik nő (potenciális) párjaként gondoljak rá, ha pedig szerelmes, esetleg szexuális jellegű gondolaim támadtak, direkt és jó gyorsan kisöpörtem őket a fejemből. Nálam ez bevált, téged nem ismerlek, esetleg próbáld ki, jobb ötletem nincs.
2018. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És szerintetek miért nem jöttek még össze a másik lánnyal, ha már vagy jó 2 hónapja meg van köztük a "szimpátia"? Miért stagnál a kapcsolatuk?
2018. nov. 29. 18:58
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

" nem akarom magam azzal égetni és egyben ellenszenvet ébreszteni, hogy egy "foglalt emberre" nyomulok..."

Az élet nem holdfényes lányregény, kérdező. Nem megszerezni nehéz valakit, hanem megtartani, mert mindig van, akinek pont ő kell.. Még az én 5-en felüli feleségemre is rámozdulnak szinte hetente. És ez így van jól. Ez tartja karban a kapcsolatunkat, ugyanis ennek okán oda kell figyelnem, fenn kell tartanom a szerelmét, mint ahogy neki is az enyémet.

Hidd el; akitől el lehet venni a párját, attól el is kell, mert mindenki csak úgy lesz boldog. Még akitől elvették, az is csak nyer a dolgon, hiszen tanul az esetből, és legközelebb nem a telefonját buzerálja, hanem a partneréére figyel.

2018. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Igen az utolsó jól mondja de ez az állítás vitatható mint minden más!Nyomtam egy zöld pacsit...

Egyébként mi lett veled kérdező,h alakult az "életed" ?Mert nagyon hasonló helyzetben vagyok,csak +10 év különbséggel és ...

2019. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, írj privátban:)
2019. máj. 22. 13:39
 16/17 anonim válasza:
Írj te! :D
2019. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szóval,hogy alakultak a dolgaid?
2019. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!