Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már ilyen kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha két fél közül az egyik szerelmes,de a másik nem visszonozza ezt,mégis ő a legfontosabb ember az életében (a nem szerelmes félnek a szerelmes)Bármit megtenne az illetőért,de egyszerűen nem úgy szereti viszont?

2018. dec. 6. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Számtalanszor. Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy mégis belementem egy ilyen kapcsolatba, de nem voltam boldog. Szerettem, mint embert de nagyon hiányzott a szerelem. Utána többet nem csináltam ilyet. Igazából próbálom minél hamarabb lezárni az ilyeneket, mert úgy érzem, hogy elveszem tőle az esélyt, hogy találjon valakit aki viszont tudja szeretni. Persze mindig van lelkiismeret furdalás, de tudom, hogy így lesz a legjobb a másik félnek.
2018. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt olyan, hogy abban eltem, hogy azt hittem a srac nem is akart tolem semmit, de vegul is, megis nagyon szerelmes volt belem. Elrejtette az erzelmeit irantam, de megertem, mert eleg felenk sracrol van szo.... De sajnos ez mar keso volt, mikor kiderült, es azota masik parom lett.
2018. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Soha. Ha valami nem klappolt, azonnal továbbléptem.
2018. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Eleinte a kapcsolatomban,aztán meg belehabarodtam.
2018. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer, amikor éretlen idióta voltam. Ne csessz el erre időt, ha kicsit is jót akarsz magadnak.
2018. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenlwg is ilyen helyzetben vagyok kolléganőmel
2018. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!