Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Diplomás, komoly, intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, komoly, intelligens nők miért nem veszik észre, hogy a férjük már hónapok óta prostihoz jár?

Figyelt kérdés
Történeteket nem mondok, adott a kérdés, válaszoljatok rá.
2018. dec. 19. 05:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, rbbancok jönnek-mennek. Egy vagy két ingyen vagy fizetős lyukért felrúgni egy jól működő házasságot nagy ostobaság. Ezeket a feleségeket te hülyének nézed, pedig okosabbak, mint hinnéd.
2018. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%

Mert a nőt az érdekli, hogy gazdaságilag működjön a család. Egyébként rengeteg nő van, akinek a szex csak a púp a hátán, függetlenül hogy milyen a férje. Hiába ha a férfi szereti a feleségét, szereti a szexet, mindent megtenne a feleségéért az ágyban a való életben, a nő akkor is elfordul tőle az ágyban. Én sajnos ezt első kézből tudom. Nem, ezt nem lehet megbeszélni sem, mert a válasz minden esetben az, hogy "én ilyen vagyok". Kompromisszum készség zéró, sőt, az a jó, ha a férj kiveri a balhét ez miatt, mert akkor meg van az alapja a szex megvonásának. Ha meg komolyabbra fordul ez miatt az ellentét, akkor meg odavágja a nő, hogy akkor válj el. Na ennyit a tiszteletről, az odaadásról.

A férfi csak egy használati tárgy, akinek nem lehetnek vágyai, vagy ha vannak, akkor azt máshol kell megkapnia, mivel otthon sz*rba sem nézik.

2018. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nem is érdekel, számodra ez miért fontos kérdező, erre vagyok inkább kíváncsi :D
2018. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
16%
Mert ha elég jól néz ki a férfi, akkor a nő minden eszét elveszti és nem veszi észre azt sem, ami az orra előtt van.
2018. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Azért nem biztos, hogy olyan nehéz ezt eltitkolni.
2018. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert nem akarja észrevenni, vagy azért mert amiről nem tudunk az nem is fáj, így nem vesz róla tudomást.
2018. dec. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
36%
Mert mégis miből venné észre? A férj időben jár haza, nem viselkedik furcsán, nem dugdozza a telefonját, stb... Így azért nehéz lefülelni a pasit. Szerintem nem kémkedik mindenki a férje után, ami sokszor nagy hiba. Itt az oldalon folyton azt írják, hogy ha nem bízol meg 100%-osan a párodban, akkor minek vagy vele? Én eddig minden páromnak utána jártam, természetesen úgy, hogy ne vegye észre. Nem szeretnék semmilyen nemi betegséget elkapni, tehát megelőzöm a bajt.
2018. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Nem érdekli? Ugye ebből a válaszból szintén a "női büszkeség" jön le.


Hazugság.


Minden nőt, aki komoly párkapcsolatban/házasságban él, érdekli, hogy felszarvazzák-e vagy sem. Főleg akkor, ha szereti a férjét. Az nem igazán hihető, hogy amikor este hazamegy a pasas prostizás után, azt hazudva, hogy "megbeszélése volt", még megdugja a nőt az ágyban, hogy állítása szerint "nyugton legyen". Na mindegy!


Köszi a valaszokat sziasztok

2018. dec. 19. 09:50
 19/33 A kérdező kommentje:
Mármint az nem hihető, hogy miután megkefélt a pasi egy prostit, hazamegy, őt is megdugja, és ez nem erdekli. De ki tudja! Az ilyen akkor egy álomfeleség! 😁
2018. dec. 19. 09:52
 20/33 anonim ***** válasza:
63%
Honnan veszitek azt, hogy azok a férjek akik félrejárnak, azok mindig megkapják otthon is a szexet??? Végezzetek már egy kis közvéleménykutatást a prostik között. 10 éves házasságokban már szinte nem is létezik a szex. Így el is mondtam a lényeget. Azt viszont nem értem, hogy ilyenkor a nők milyen jogon verik az asztalt? Persze ők jönnek a kifogásaikkal, hogy azért nincs szex mert blablabla... Hát az van, hogy azért nincs szex, mert egyszerűen már nem kívánják. PONT. Rohadtul szemét dolog áthárítani a felelősséget a férjekre, főleg amikor még a balhét is kierőszakolják, csakhogy azzal is nyerjenek 1 hónapot. Viszont azt tudjuk, hogy mindig, minden esetben a férfiak a hibásak. Még több jogot és rivaldafényt a nőknek!
2018. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!