Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Diplomás, komoly, intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, komoly, intelligens nők miért nem veszik észre, hogy a férjük már hónapok óta prostihoz jár?

Figyelt kérdés
Történeteket nem mondok, adott a kérdés, válaszoljatok rá.
2018. dec. 19. 05:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

30-as. Ez hosszú, nem akarom részletezni. Egyébként a válás az biztos hogy megoldás? 40 felett szerinted kell még egy férfi, főleg úgy hogy gyerektartást kell fizetnem? Talán egy garzont tudnék venni Bp-en... hát marha nagy parti lennék! Főleg úgy hogy jelenleg mindenünk megvan.


A kérdés az, hogyha dobok mindent, azzal lehetséges hogy végleg tönkreteszem az életem teljes egészét. Jelenleg totálisan kiábrándultam a nőkből A-Z-ig. Nem vagyok kapcsolatfüggő, de azért az életben egyszer szeretnék már egy kedves szót kapni a páromnak nevezett nőtől, mert az elmúlt 18 éves párkapcsolati időszakomban nekem ez még nem adatott meg, hogy már nagyobb dolgokat meg se említsek. Tehát mégegyszer elmondom: 28 év alatt még sosem szeretett senki, nem tudom milyen az a jó szex, nem tudom milyen az ha egy nő is kívánja velem a szexet, nem tudom milyen érzés az, ha egy nő érzelemből tesz értem dolgokat. Akkor miért voltam ilyen nőkkel? Honnan a fenéből tudnám milyen az, ha máshogyan állnak hozzám? Nekem egy kapcsolat csak arról szólt eddig, hogy mindig mindent én csinálok, én működtetem, én vezeklek, engem büntetnek, engem hagynak ott. Hiába álltam mindig normálisan mindenkihez, hiába udvaroltam, hiába borítottam fel az asztalt, sosem szeretett még senki. Hihetetlen? Nekem ez a valóság!


Azért nem is értem én itt azt a sok 20 éves fiút, akik meg vannak veszve a nőkért úgy, hogy még nem is volt tapasztalatuk. Ők azt hiszik, hogy egy barátnő az a szerelemről, a kölcsönösségről, a szexről, az utyuli-putyulizásról szól.


Nekem meg az a tapasztalatom, hogy egy férfi a lábtörlője a nőnek. Elhiszem hogy vannak elit férfiak, akikért megvesznek a nők, bevallom irigylem őket. Sajnos a genetikai lottón nem nyertem 190cm magasságot csak 180-at. Nem nyertem szikár, 90kg színtiszta izomzatot, barna hajat és szemet, széles állkapcsot, szögletes, karakteres arcot, 20cm-es vastag többlövetű farkat. Nincs kimeríthetetlen kredit kártyám, alapból nem vagyok egy nagyképű, egóvezérelt alak. Szóval ha csak a hozott anyagból tudok dolgozni, az meg mint az ábra bizonyítja, erre futja.


Amire a nők azt mondják, "rendes férfi", azok a tulajdonságok amik a "rendes férfi" modellhez tartoznak maradéktalanul megvannak bennem, de hát biztos pont az az egy nüansznyi valami hiányzik.


Szerető, szeretői státusz. Ahhoz viszont bőven az átlag feletti külső és egyéb tulajdonságok kellenek, a szeretők inkább csak használati tárgyak. A szeretőknek funkcióik vannak, úgy mint gyönyörködtesse a teste a nőt, a jó nagy méretes farka feszítse a p*ncit, a pénztárcája kiszolgálja a költekezési vágyat, a humora vetekedjen egy stand-up comedy előadással...stb...stb. Szóval ezt csak egy szűk elit réteg képes nyújtani.

Fizetős lányokhoz nem mennék még ha ők fizetnének sem, mivel nyilvános WC kagylóból sem eszek.


Ezek után mondj egy használható ötletet, szívesen meghallgatom!

2018. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Bárkit be lehet csapni. Diplomás, komoly, intelligens embereket is, mert 1. közben van ezer más tulajdonságuk is pl. jóhiszeműek, 2. a párjuk ravasz.
2018. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Rockarc ***** válasza:

#31


PM ment.

2018. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!