Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Diplomás, komoly, intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, komoly, intelligens nők miért nem veszik észre, hogy a férjük már hónapok óta prostihoz jár?

Figyelt kérdés
Történeteket nem mondok, adott a kérdés, válaszoljatok rá.
2018. dec. 19. 05:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
7%
Diploma = tud magolni. Semmi gyakorlatiasság.
2018. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekli. Mert az ő punciját hetente másik 25 éves kiscsávó kezelgeti. Ingyen.


Vagy


A gyerek és az anyagi jólét miatt marad kussban.


Vagy


A férj olyan jó színész. Nekem van egy prostituált barátnőm. A kuncsaftjai egytől egyig foglalt férfiak, csak mellékesen. (blöá, majd ezek után biztos házasodok) Volt, hogy barátnőm leápolta az embert, azt meg utána felhívta a felesége. Mézes mázosan "jajszerelmem" szövegekkel közölte vele, hogy még a boltban van, de igen, nem felejtette el a tésztát a spagettihez. Akinek nincs bűntudata a dolog iránt az eléggé helyén tudja ezt kezelni, nem fogsz rajta látni semmit.

2018. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
57%

Tudja azt minden no, csak nehéz a rosszat elképzelni :) es foldolhozni.

Amúgy meg ha van pénz senkit nem erdekel kit dug a férj, mert a nő is csinálja.

2018. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Pontosan erről van szó.


Számos vendég azért keresi fel a prostikat, mert otthon nem kapja meg azt, amit akar.


Mert a feleség nem akarja análba, nem akarja lenyelni, stb... A vendégek megkapják a prostitól azt, amire vágynak. Ez nem megcsalás, ez üzlet, hiszen fizet a szolgálgatásért. Megcsalás akkor lenne, ha felszedne egy nőt, randizgatna vele, dugnának stb...


Na, béke!

2018. dec. 19. 10:47
 25/33 A kérdező kommentje:

@22


Az illető egyébként nagyon jó színész.

2018. dec. 19. 10:48
 26/33 anonim ***** válasza:

"Mert a feleség nem akarja análba, nem akarja lenyelni, stb." Hol élsz te? Nekem még sötét szobába, misszionáriusba sem akarja. Érted? A szexet sem akarja! Ha félremennék meg én lennék az utolsó szemét senkiházi.

Abba őrülök már bele, hogy nem értem miért csinálja ezt velem? Soha semmi okot nem adtam erre, mindig, mindent megcsináltam, nem jártam el otthonról, minden pénzt beadtam a közösbe, a munka mellett még elvégeztem egy másik egyetemet is, vezető beosztásban dolgozom, kiveszem a részem a háztartásból, kiveszem a részem a gyereknevelésből, tájékozott, széles látókörű ember vagyok, előzékeny, udvarias stb.


Aztán az agyam szétrobban, amikor hitvány férfiak megkapnak mindent otthon, a párjuk kényezteti, de emellett még más nőkhöz jár a pasas. Én meg mint egy kivert kutya, egy jó szót sem kapok. Másfél éve járok pszichológushoz, de nem tud segíteni. A feleségem reakciója az egészre annyi, hogy én őt erőszakkal nem fogom rávenni semmire! Én meg az erőszak...hagyjuk. Már magát a pszichológust is egy erőszaknak érzi, mert ezzel nyomást akarok rá gyakorolni, hogy mekkora probléma van velem.

Az igazság az, hogy tényleg már óriási mentális problémám van, de már be sem merem vallani senkinek, csak itt anonym módon. Egyre jobban érlelődik bennem az öngyilkosság. Nem, ez nem a gyengeség jele, hanem az, hogy elvesztettem a hitem magamban és mindenben amit jónak gondoltam eddig. Valahogy nem akarok élni ezzel a tudattal, főleg hogy beleadtam az összes energiám és szeretetem ebben az utólag már fos kapcsolatba. Egyszerűen nem maradt bennem már semmi, tök üres vagyok, érdektelen mindennel és mindenkivel szemben. Ágnyeszka! Csak hogy megérts...

2018. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Értelek, nagyon is 41%.
2018. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
79%

Tudod mitől okos egy okos nő?


Attól, hogy tudja, hogy nem kell mindent meglátni és meghallani!


Attól, hogy napközben pasiként bemegyek egy mekibe, nem jelenti azt, hogy odahaza nem vacsorázom, azt meg pláne nem, hogy megszüntetem a konyhát és berendezem, mondjuk...biliárdteremnek.

2018. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%
A prostizásnak épp az a lényege, hogy ha nem ostoba a férfi, akkor sosem derül ki...
2018. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Rockarc ***** válasza:

#26


Miert nem lepsz ki egy ilyen kapcsolatbol, ha ennyire megsemmisito hatssal van rad? A mergezett langyos vizben mi a jo es kinek?

2018. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!