Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne tulelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne tulelni a remenytelen viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
Meg soha nem kapcsolatom. 3 eve 19 eves korom ota szerelmes vagyok egy ferfiba, egy eve van neki baratnoje. Neha azt erzem, hogy akkor tores van bennem, hogy meg akarok halni. 19 eves koromra fogytam le, azota sokan udvaroltak, de nem erzek semmit irantuk, az elso randit is alig elem tul. Vele annyira jo volt beszelgetni.

2019. jan. 3. 21:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ködös, áltudománynak tartják ezt, még ha nemzetközileg elismert, komoly tudásanyaggal rendelkező tudományról is van szó, de elhiheted, hogy azért akik ezt a területet több mint száz éve kutatják, némiképp több infóval rendelkeznek mint te és terápiát nyújtanak.

Csak tényleg jü szakember kell nem valami lejmolós majom.

2019. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De gondoltam, sot voltam is par alkalmat anno iskolapszichologusnal, de ugy ereztem csalodott lennek, hogy beleelem magam hogy helyreall az eletem es nem fog.
2019. jan. 3. 23:27
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

Ja, hát azzal a sükettel nem lehet mit kezdeni amelyik hallani sem akar...

A kérdés, hogy itt akkor mit akarsz?

2019. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az életed nem magától állna helyre. Azért neked is tenned kellene. Erre nem gondoltál, kérdező?
2019. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
En mar nagyon sokszor megprobaltam elfelejteni.
2019. jan. 3. 23:35
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem erről beszéltünk. Vagy te csak a saját gondolataiddal akarsz foglalkozni, kérdező?
2019. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás, mint találnod valami életcélt, vagy értelmes elfoglaltságot, ami leköt. Ez az illető neked már nem a szerelmed, hanem a rögeszméd.
2019. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én is tudom.. :(
2019. ápr. 15. 21:22
 19/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Én is voltam hasonló helyzetben (ami kb másfél évig tartott), tehát szerintem tudok releváns tanácsot adni! ^_^


Próbálj meg a negatív tulajdonságaira koncentrálni!

Nőcsábàsz? Rossz a hírneve? Komolytalan? Mindenkinek csapja a szelet? Rossz a szájszaga? Szakadtak a ruhái? Nem veszi komolyan az életét és a jövőjét? A barátjai nem számíthatnak rá?

Bármi lehet! ^_^


Valamint emlékezz, hogy az egyetlen fontos dolog a között lévő kapcsolat! Semmi más nem számít, csak erre koncentrálj!

Keres téged? Érdeklődik irántad? Van esély a közös jövőre?


Ha nem, engedd el! ^_^ Magadnak is jobbat teszel. Ne pazarold az idődet, a jövőben megbánod!

Az igazi párod ott van valahol és Ràd vár! ^_^

Ne hagyd, hogy ez az átmeneti sikertelenség elkedvtelenítsen! :P


Esetleg kezdj el verseket írni/rajzolni/kiadni magadból az érzéseidet egy kreatív ùton. Nekem ez segített továbblépni és egy új hobbit is szereztem magamnak vele!

Sok sikert és írj majd, hogy haladsz.

2019. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. ápr. 16. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!