Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol a felek előzőleg folyamatosan félrejártak? Jogos, hogy bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel már 6 éve szeretők vagyunk mondhatni. Ezalatt neki volt egy 5 éves és egy fél éves párkapcsolata is, nekem inkább több rövidebb, de én sokáig voltam szingli is. Viszont vele folyamatosan kapcsolatban voltam, volt, hogy eltelt úgy 4-5 hét, hogy nem si beszéltünk, aztán előkerült, vagy én írtam neki, és heteken át napi szinten találkoztunk, vagy olyan is volt, hogy együtt utaztunk el. Közben mindketten kapcsolatban voltunk, csak mással...


Most egyszerre vagyunk szinglik, síelni is voltunk együtt decemberben és elmondta, hogy többet akar tőlem. Viszont én félek... Hogy úgy már nem lesz meg az izgalom, a "tiltott gyümölcs" utáni vágy, és ellaposodik köztünk a kapcsolat. A szex jó vele, ez tagadhatatlan. Szót értünk, az érdeklődési körünk is azonos, elvagyunk a hálószobán kívül is, mégis félek, hogy egy rendes párkapcsolat nem nekünk való. Hiszen mindig attól félnék, hogyha hétvégére elutazik, hogy vajon kit vitt magával a "haverok" címszó alatt, vagy hogyha sokáig dolgozik, akkor éppen megcsal-e.


2019. jan. 5. 20:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Előtte már jártatok?! Próbáltátok valaha is? Mennyi idősek vagytok? 35F
2019. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!