Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nők ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők ha egy férfi belétek szeret akivel távolról iseritek egymást egyideje és már randiztatok egyzser mi jobb?

Figyelt kérdés

Ha nyiltan bevallja az érzelmeit idővel, (rövidtávon) vagy ha megjátsza a normálisat és nem kezdeményez sokáig?


Én legszivesebben valahogy a tudtára adnám hogy mit érzek.


Ezt mindenképpen csak személyesen lehet megtenni igaz?


Még akor is, ha akár félév múlva tudom csak megoldani?:/


F30


2019. jan. 21. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést az elgépelésért.
2019. jan. 21. 20:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a franc értelme van a játszmázásnak? Valaki magyarázza már el nekem!


Mondd el őszintén, hogy mit érzel és biztosítsd a lány afelől, hogy ez nemcsak egy fellángolás, hanem komolyan is gondolod vele az egész kapcsolatot.

2019. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz tőle valamit, akkor semmiképp ne vallj szerelmet, hanem hódítsd meg!!!


Szerelmet vallani ráérsz, ha már együtt vagytok. Addig inkább azon légy, hogy ő szeressen beléd!

2019. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kétféle út van, a szeremi vallomásokat volt hogy régen elszurtan és valahogy nem úgy sült el. Emiatt is félek szerelmi vallomást tenni.


De a hódítást nem tudom hogy csináljam.


Plusz ez hogy jelenleg távol vagyok is bezavar. Miatta nem is kérdés h9gymielőbb hazamennék bár egyszerűbb lenne minden.

2019. jan. 21. 20:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok játszmázás típus.
2019. jan. 21. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell játszmázni, de szerelmet vallani se kell. Szépen fokozatosan egyre közelebb kell kerülni hozzá, udvarolni, míg egyszer csak lesz egy érintés, egy ölelés, egy kézfogás, egy csók. Ha már jó ideje jártok, akkor pedig egy romantikus estén elmesélni, hogy mikor szerettél belé, és hogy azóta is csak egyre szerelmesebb vagy. ;)
2019. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet köszönöm szépen. :)
2019. jan. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!