Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkoztatok már igéző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már igéző, mindent elsöprő tekintettel? Szerintetek ez az érzés ─ vele kapcsolatban ─ elmúlik egyszer vagy örökre így marad?

Figyelt kérdés

Hihetetlen érzés. Lebilincsel. Lenyűgöz.


A jelenlétében nem vagyok képes gondolkodni.


Egyetlen ilyen ember van, aki ilyen tekintettel bír az életemben. Megmagyarázhatatlan. Borzongató. Mintha nem is hús-vér ember lenne. És ami még nagyon különös, hogy másoknak ez a tekintet fel sem tűnik. Nem látom, hogy mások is zavarba jönnének tőle. Én meg levegőt is alig kapok. A jelenlétében nem vagyok képes logikusan gondolkodni.


Semmi jelét nem mutatja, hogy feltűnne neki, hogy én mennyire zavarban vagyok. Teljesen természetesen viselkedik, semmi túlzás nincs benne... csak a tekintete! A tekintete, ami megbabonáz.


Szerintetek, azért ő látja, hogy én mennyire kibukok tőle?


Ti hogyan kezelitek a hasonló helyzeteket?

Vagy egyáltalán, veletek is előfordult már hasonló?


2019. febr. 1. 08:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9


Csak kollegális a viszony. Éppen ezért nem értem.

2019. febr. 1. 11:45
 12/23 A kérdező kommentje:

#10


Tudtommal nem fogyaszt szeszes italt.

2019. febr. 1. 11:47
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Hát akkor érdemes lenne kicsit a kezedbe venni a dolgokat. :) Kezdeményezz akármilyen nehéz is. Nem érdemes ilyen helyzeetket kihagyni. Vagy van valami akadálya?
2019. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%

Általában mi nők (legtöbben) tényleg ilyenek vagyunk, mint amit szóról-szóra leírtál.

Érdekes, hogy velem ilyen sok évente fordult csak elő. Nem mindenki váltja ezt ki belőlünk. Ez egyébként csak akkor okoz gondot, ha az érzés egyoldalú marad. Nekem legtöbbször az is volt. :D

2019. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Bizony előző! És ami irónikus, hogy szerintem pont azért alakul, ki mert tudod előre, hogy viszonzatlan lesz. Vagyis sejted.
2019. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

A barátnőm el akar vinni valami javasasszonyhoz, aki majd leveszi rólam a "rontást". Szerinte meglettem babonázva.


Én az ilyesmiben nem hiszek, eddig az igéző tekintetben sem hittem és most itt van és nem tudok tőle szabadulni. A barátnőm szerint valamit megetettek, vagy megitattak velem és attól van ez a helyzet.


Én az ilyesmit teljes képtelenségnek tartom, de ugyanakkor fogalmam sincs, hogy hogyan szabaduljak ebből a helyzetből.

2019. febr. 1. 16:44
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

Vihet téged akárhova, nem hiszem hogy segíthet rajtad ez az asszony :D Úgy látom mindent megpróbálsz...

Igen, az én eszem is akkor tudta, hogy nem fogja soha viszonozni ezeket az illető, mégis majd kiugrott a szívem a helyéről, ha megláttam, beszéltem vele.

Ami beválhat a másokkal való ismerkedés, az fogja tudi feledtetni veled, illetve a teljes elkerülés és kommunikációmentesség.

Az is segíthet, ha felfeded ezt, hogy odáig vagy érte, ő elutasít és kész vége. Lezárod, ha letudod... :D

2019. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%
Akkor neked van barátnőd? VAgy csaj vagy és úgy barátnő? Nem értem mostmár. :D
2019. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganővel vagyok így, de észre sem vesz..m
2019. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%
Volt, nagyon vadító tud lenni.
2019. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!