Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkoztatok már igéző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már igéző, mindent elsöprő tekintettel? Szerintetek ez az érzés ─ vele kapcsolatban ─ elmúlik egyszer vagy örökre így marad?

Figyelt kérdés

Hihetetlen érzés. Lebilincsel. Lenyűgöz.


A jelenlétében nem vagyok képes gondolkodni.


Egyetlen ilyen ember van, aki ilyen tekintettel bír az életemben. Megmagyarázhatatlan. Borzongató. Mintha nem is hús-vér ember lenne. És ami még nagyon különös, hogy másoknak ez a tekintet fel sem tűnik. Nem látom, hogy mások is zavarba jönnének tőle. Én meg levegőt is alig kapok. A jelenlétében nem vagyok képes logikusan gondolkodni.


Semmi jelét nem mutatja, hogy feltűnne neki, hogy én mennyire zavarban vagyok. Teljesen természetesen viselkedik, semmi túlzás nincs benne... csak a tekintete! A tekintete, ami megbabonáz.


Szerintetek, azért ő látja, hogy én mennyire kibukok tőle?


Ti hogyan kezelitek a hasonló helyzeteket?

Vagy egyáltalán, veletek is előfordult már hasonló?


2019. febr. 1. 08:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hozzám már jött oda így kolléga, hogy ez a helyzet, és találjunk megoldást mert órakig nem tud dolgozni, ha rám lát és odapillantok felé. Elképesztően erős fizikai vonzalmat érzett irántam, és engem sem hagyott hidegen, de nekem párom volt, ezért nem közeledtünk egymás felé. Végül másik munkahelyre ment, de kb 2 évente felkeres, hogy találkozzunk. Elmondása szerint nem változott a helyzet.
2020. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
40%
Biztos találkoztam már ilyennel, de ez már csak belemagyarázás. Nem engedem meg magamnak, hogy ilyen hülyeségen agyaljak, hogy jaj, most ez a tekintet hű meg ha. Van sok szép szemű ember, ennyi, attól még ugyanolyan ember, mint a többi. 30f
2020. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ki történt azóta, kérdező?
2023. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!