Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egy számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamcha01 kérdése:

Miért van az, hogy egy számomra kedves lány, élőben alig tud vagy akar megszólalni, amikor beszélgetni akarok vele?

Figyelt kérdés
Interneten nagyon jókat szoktunk beszélgetni, több órán keresztül és ott rendesen válaszol, viszont élőben nehezére esik és mintha kerülne, pedig mielőtt megszólítottam, azt vettem észre hogy nagyon bámul.
2019. febr. 12. 18:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es. Ő is hasonló lehet, azt is elmondja, hogy éppen melyik srác írt neki, persze nem érdeklődik egyik iránt sem, illetve szinte azonnal válaszol az üzeneteimre ,ez szerintem bíztató lehet.
2019. febr. 12. 19:32
 12/13 anonim ***** válasza:
A legnagyobb zavarban annak a jelenlétében vagyunk aki a legjobban tetszik és erős érelmeket táplálunk iránta. Persze ez csak a stresszesebb típusú emberekre a jellemző.
2019. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, remélem hogy így van és nem csak unalmasnak tart.
2019. febr. 13. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!