Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire zavar téged, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar téged, hogy a hódító férfiakat elismeri a társadalom?

Figyelt kérdés

Persze ez nem ilyen egzakt, próbálják beállítani aljas gazembernek, de valójában ez sosem működik.


Ugyanis a nagy nyomás ellenére az ilyen pasikat más férfiak is elismerik, mondván, hogy szép dolog volt, hogy megdugta azt a nagyszájú instagram pitsát. Félénkebb pasik tanácsot kérnek tőlük, és - lehet tagadni, de ettől még tény - számos nő sündörög körülötte.


Szerintem nincs ezzel baj, tudok egy ilyen emberről, és elég sokat tanultam tőle a nőkről. Az, hogy elvesztettem a szüzességem, az ő tanácsainak is köszönhető.


Szerintem csak az irigy, sikertelen emberek (pasik és nők) irigykednek ezekre a fazonokra.


2019. márc. 2. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Tudod, mi zavar? A 27% áfa, 40+% adóék, a rengeteg különadó és idióta reguláció.
2019. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Semmit 10-es. Kiköhögött a csávónak negyvenet, az bullshitelt neki valamit fél órát, aztán tizenötért rázavart egy prostit, akinek a lelkére kötötte, hogy fél órát azért kéresse magát, hogy ne tűnjön annak, ami.

32/f

2019. márc. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kicsit.
2019. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha már irigységrõl dumálsz, szerinted a nõket miért zavarja ez a viselkedés? Talán õk is “irigyek”? Leginkább a nõk szemében szálka az ilyen “pillanat emberke”, aki eljátszik egy mūsort, hogy egy napra meghódítson valakit, mert csak ahhoz ért, közben csupa felszínes kapcsolatai vannak és hosszútávon nem tudna megtartani senkit sem.
2019. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!