Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képes lennél meghalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél meghalni a szerelmedért, hàzastàrsadért, hogy ő éljen inkàbb, ha nem lenne közös gyerek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 08:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
rengeteg ilyen van....jajj így szeretlek , úgy imádlak...aztán pár hónap múlva ( még meghalni sem kell hozzá a másiknak) már mást “ imád” ...
2019. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19-es ez nem világnézet.De tök értelmetlen az egész hogy meghalj valaki másért aki köszöni szépen és éli tovább az életét mintha te nem is léteztél volna.
2019. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Sosem halnek meg egy nő miatt sem.
2019. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%
Képes? Igen. Hajlandó? Nem.
2019. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igen, ámbár nem romantikus indítattásból.

Kettőnk közül ő a talpraesetebb. Ha a párom meghalna, akkor sajnos meghalna minden jó az életemből. Nem lenne túl sok értelme tovább létezni.

Ellenben, ha én halok meg, akkor ő X idő gyász után új életet kezdhet és folytathatja az életet. Annak kimondottan örülnék, ha nem engem síratna egész életébe, hanem összeakadna egy még jobb nővel, akivel boldogan megöregedhetne.

2019. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem. Az én életem a legfontosabb. Gyerekem nincs, nem tudom elképzelni azt, hogy milyen szülőnek, de azt elképzelhetőnek tartom, hogy az ő életét előbbre helyezném a sajátomnál. Pont ezért nem szeretnék.
2019. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!