Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők egy részét hogyhogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy részét hogyhogy nem zavarja az egzisztenciális, státuszbeli különbség párválasztáskor?

Figyelt kérdés

Míg a nők egy másik része semmiképpen nem megy bele párkapcsolatba nála szegényebb, alacsonyabban képzett férfival.


Mitől függhet ez?



2019. ápr. 1. 11:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%
Az egyszerű szakmájú férfiak sokkal kedvesebbek, szerethetőbbek és figyelmesek. Sajnos a mai 30as férfi managerek nagy része nagyon beképzelt, érzelmet kapni szeret és adni nem, vásárolja a szexet akkor is ha kapcsolatban van, sunnyboy külsővel nagyon magas elvárásai vannak a nők külsejével kapcsolatosan, a sokszor bunkó amcsi médián nevelkedtek és mindent elhisznek (szlogenek, viselkedésminták a tvből, internetről) stb., ezeket tapasztaltam.34N.
2019. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

"Mutassak bankszámla-kivonatot vagy NAV-jövedelemigazolást?"


Igen.

2019. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
A hipergámiás válasz jó le lett pontozva. Pedig itt a bizonyíték, mert nem sokkal utána már két nő is ráizgult a bankszámlakivontra. :DD
2019. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
Csak viccelődnek, nem izgultak rá.
2019. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Engem tényleg érdekel, de nem ráizgulásból, hanem hogy ezt online hogy tudja bizonyítani. Mert szerintem is troll.


Én nem küldenék senkinek semmilyen bizonyítékot, hogy mennyi értékpapírom van, ha nem hiszik el, hát nem hiszik el, nem lesz kevesebb a pénzem ettől.

2019. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A nők úgy vannak ösztönszinten programozva, hogy fefelé akarjanak választani. Nem hogy nem zavarja őket a különbség, hanem csak akkor elégedettek, ha maguknál jobb férfit fogtak, aki többre vitte, jobban keres náluk.
2019. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
Mondom én, hogy csak balázska bohóckodik meg álmodozik :D
2019. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ki merre húz, de azt a fajta álldumát , hogy családot akar alapítani elégé lejárt duma. Manapság a nők 30-35 alatt nem akarnak családot inkább élni az életüket gondok nélkül amíg csak lehet , és akikről legtöbb férfi beszél azok 20-25 év közötti nők ,tehát róluk van szó többségben a nem babázni akarokról . Pl mondhatód egy nőnek hogy gázszerelő vagy és el is veszti az érdeklődését irántad,de ha már mellé teszed, hogy saját vállalkozásban akkor hirtelen megered a nyelve.
2019. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
36%
Hol találhatóak azok a nők akiket nem zavar?
2019. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Hol találhatóak azok a nők akiket nem zavar?"

Ott ahol a romantika és a szerelem, de idővel elmúlik ez a vágykép és helyet foglal a józan ész.

2019. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!