Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rámozdultam, ezzel elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámozdultam, ezzel elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt, Ukrajnába kellett utaznom egy céges út miatt, az a nő volt a kisérő munkatársam, aki nagyon tetszik.


Sajnos én ezt neki sose mutattam ki,mert mégis csak kollégák vagyunk. Utálatos ugyan soha se voltam vele, de nem voltunk egymás szívecsücske se.


A szállodában viszont történt egy kis kavarodás, és valamiért nem kaptuk meg a 2 szobát. A recepciós ragaszkodott hozzá, hogy 1 lett foglalva. Ezt még olyan szinten megértettük hogy akkor 2 ágyas, kibirunk egy pár éjszakát.

Azonban egy nagy francia ágy volt csak benne.

Megbeszéltük hogy aludjon ő csak lent, én jó leszek a földön de a második éjszaka után már az éjszaka felkéretőztem mert szétnyomta a hátamat egy-egy 12 órás műszakunk után.


Fél álomba bele is ment. Nagyon magánál szerintem nem volt.


Nem terveztem vele szemtelen lenni, vagy bármit csinálni, de többszörösen arra keltem fel hogy a fenekével tolat nekem, vagy rám fordul, a melkasomon alszik, ez még oké. Nőből van, sokaknak szokása vándorolnak az ágyon. Valószinű én is mert úgy ébredtem hogy rajta vagyok, ő pedig alattam a szánk pedig összeért.


Aludt. De valami olyasmit magyarázott hogy szeretlek. Lehet én voltam birka, mert gondolhattam nincs magánál de amennyire én szeretem őt, jól esett a helyzet..

Apró csókokat meg puszikat nyomtam a szájára, ő pedig reagált rá.


Mire észbe kaptam, már nagy hévvel a szájában jártam, csókolt, aztán...


Aztán odanyomtam be valamim amit nem kellett volna. 2 perc alatt leállított, mire észbe kapott és akkora pofont kaptam mint a huzat.


Haragszom magamra. Azóta elcseréli a műszakokat ne keljen velem dolgozzon.


Mi a fenét csináljak most?


Szégyellem is magam, meg nagyon hiányzik.


2019. ápr. 22. 08:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem senki ne mondja más már nem probált nőre mászni haverra vagy valakire beprobálkozzon.. Én is ezt tettem...
2019. ápr. 22. 08:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Jót álmodhattál az éjjel.
2019. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Húsvét hétfőn valaki képes ennyi energiát fektetni ebben, hogy leír egy Tina magazinba beillő kamu történetet. Menjél inkább locsolkodni apuval, ott tuti látsz nőt.
2019. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazi felnőtt fogalmazás. Ja, nem...
2019. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A leckédre kéne rámozdulni...
2019. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!