Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék beszélgetni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék beszélgetni és közelebb kerülni a barátom anyukájához?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy amikor a barátomnál vagyok akkor az anyukája egyáltalán nem beszélget velem és én nem tudom hogyan nyithatnék felé eddig azzal próbálkoztam hogy vittem neki ajándékot amikor odamentem hozzájuk de csak megköszönte és ennyi bezzeg az én anyukámmal meg nagyon jóban van a barátom. Tudom hogy a barátomnak nagyon fontos az anyukája és én szeretnék jóba lenni az anyukájával csak az anyukája nem beszélget velem én meg nem tudom hogy nyissak felé amúgyis egy félénk csaj vagyok
2019. ápr. 23. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
En is joban voltam parom anyujval. Majdnem tobbszor kapta be mint a lanya
2019. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem így értettem hanem hogy sokat beszélgetnek meg hogy szokott olyan lenni hogy együtt mennek ki az erkélyre cigizni
2019. ápr. 23. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudon:) nalunk is igy kezdodott :P
2019. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Másfél éve együtt vagyunk a párommal most leszünk 25 évesek csak a párom három hónappal idősebb nálam kicsit hamarabb tölti be mint én
2019. ápr. 23. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van olyan szitu, segits neki fozni. Akozben lehet beszelgetni. De minden anyuka mas. Nekem 3 komolyabb baratom volt. A masodikkal voltam a legjobban. De mindegyikojukkel el tudtam beszelgetni. Erdekes modon legkevesbe most az anyosommal, mert nem annyira van kozos temank. De altalaban jo modszer ha kerdezel. Ha o nem inteovertalt mint te, akkor fog meselni. Csak ehhez tenyleg jo kiindulasi alap egy kozos fozes. Vagy kerd meg a parod hogy szervezzen egy kozos tarsast.
2019. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű kérdez a családjáról ,barátairól, hobbiáról , vagy hogy mit dolgozik vagy dolgozott ezekről szeretnek beszélni az emberek. Ne végezd ki a témaköröket hanem belekezdesz például a munkáról való beszélgetésbe akkor azt pörgesd tovább pl mit dolgoztál? Szeretted azt csinálni ? Szeretted a kolegáid? És mindig minden kérdés után ha válaszol beszélj egy kicsit magadról hogy pl tök jo hogy szeretted a munkád mert én is imádom az enyémet mert.... És ha lehet szóljanak az érzelemiről a beszélgetés de ebben a témakörben. Nekem ez elég jól ment mert minden barátnőm szülei imádott.
2019. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztán látszik,hogy nem akar veled beszélni,már nyitott volna feléd.Tuti nem vagy neki szimpi.Én oda se mennék ha ezt látnám rajta,nemhogy még puncsoljak.Lehet azt várja,hogy vedd észre magad.
2019. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha nem akar vele beszélgetni abba nem kell belenyugodni. Sok olyan van hogy először nem kedvelik egymást utána később megismerik egymást jobban és kedvelni kezdik.
2019. ápr. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!