Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti el tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti el tudtátok felejteni azt a Nőt, aki?

Figyelt kérdés

... az első komoly párkapcsolatom volt, mondhatni az első szerelem (több évig tartott)


... egymással vesztettük el a szüzességünket


... isteni volt a szex, mindent megadott


... szenvedélyes párkapcsolat volt, mindig sikerült megújítani


... ő szeretett valaha a legjobban, igazán, mindenben támogatva


... első hosszútávú kapcsolat révén sok mindenben elsők voltunk egymásnak (nyaralások, élmények, érzések, tervek... Stb)


... terveztem, hogy megkérem a kezét


... az első lány volt, akit külsőleg és belsőleg is egy álomnak láttam (nem csak gyönyörű arc, nőies alak, de okos, határozott, vicces, kedves, tehetséges, tele célokkal, közben pedig minden téren egy igazi nő tudott maradni)


... DE elkövettem több hibát, és a kapcsolat véget ért.


Lassan 5 év telt el azóta. 4 éve van párom. De úgy érzem, nem tudok túl lépni rajta. Ő egyszer megkeresett, nem viselkedtem szépen, bántott a szakítás. Gondolom... el is vettem a kedvét attól, hogy valaha újra felkeressen. A páromra természetesen tekintettel vagyok, én nem szeretném őt keresni. Neki elvileg most nincs férfi az életében.


Bárki hasonló cipőben? Kiegészíthetitek vagy redukálhatjátok is az itt szereplő listát természetesen.

Köszönöm! :(

26/F



2019. máj. 29. 15:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Meg valszeg pont mert te szurtad el, azert is van benned ez

De ez mar veszett fejsze nyele. Ez van! Nem mindent lehet visszacsinalni. De ha ezen emeszted magad, sosem lepsz tul.

2019. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm!

Felnőttem azóta, a kritikát is bírom, sőt! Anno mindig az egóm volt a fontosabb, ezért is haragudtam rá. Vagy azért mert védekező mechanizmusnak tökéletes volt. Túlságosan fájt őt elveszíteni ahhoz, hogy szembenézzek ezzel.

2019. máj. 29. 15:42
 13/35 anonim ***** válasza:
0%

"A Lány A Nő, akivel egy életet le tudnék élni."


Kár hogy a csaj ezt nem igy gondolja..

2019. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
27%os visszatértél? Nem tudom hogy hogy gondolja, de nem is ez volt a kérdés. Ráadásul örülök, ha nem így gondolja, elvégre én nem tartozom belem a lány /nő kategóriába. Egyébként teszem hozzá: lehet, hogy neked rossz tapasztalataid vannak a nőkkel, de néha nem árt magadba is nézni. Én is a pokolra kívántam őt akkor (legalábbis ezt akartam elhitetni magammal, és jo sokáig sikerült is, hogy gyűlölöm, hogy átvert, hogy sosem szeretett, hogy cserben hagyott, hogy senkiben nem lehet bízni BLABLABLA), viszont ennyi idő elég volt hogy végre tükörbe tudjak nézni, és lássam az igazságot. Igenis elrontottam! Es a tettem miatt neki nem jutott más megoldás. Utólag látom, hogy ő ezzel megadta MAGÁNAK a tiszteletet, hogy az én egoista viselkedésemet nem tolerálta tovább. Pedig nagyon is szeretett, de még mennyire... Már nem hibáztatnám akkor sem, ha ő nem érezne ugyanígy, ha ő már tovább lépett volna. Nem kell játszani a mártírt és az áldozatot, ennyi az egész.
2019. máj. 29. 16:40
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

#7-es voltam. Ha szereted a barátnődet, akkor miért vannak benned ilyen érzelmek? Nekem is volt egy nagy szerelem az életemben. Amikor véget ért a kapcsolat, azt hittem soha nem heverem ki. De kihevertem és bár tudom, hogy elvált és nincs kapcsolata, egyáltalán nem érdekel.

Én azt javasolnám neked, hogy találkozz az exeddel. Lehet, hogy rájössz, hogy megszépültek az emlékek és már nem azok vagytok, akik voltatok. Lehet, hogy le tudod zárni magadban a múltat. Ne maradjon benned kétség. Te még nem zártad le ezt az ügyet magadban. Így nehéz továbblépni.

2019. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
59%

Szar az egész kapcsolatosdi. Dobd ki a jelenlegit, csajozz aztán majd lesz valami.


Túlgondolod...

2019. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudja senki sem “elfelejteni” az első igazi szerelmét (nem az 1-2 hónapos kapcsolatokra gondolok). Idővel gyengül, ritkábban jut eszedbe, de kitörlödni sosem fognak az emlékek. 5 év viszont elég sok idő, ezalatt az idő alatt már csökkennie kellett volna az érdeklődnésednek iránta. Magyon gerinctelen dolog viszont, hogy barátnőt tartassz, de ennek ellenére más után sopánkodsz... Szakíts vele és inkább legyél egyedül, amíg nem jön valaki, akitől senki nem lesz számodra fontosabb, és aki mellett nem fogsz másra vágyni.
2019. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
32%

A nők kicsit érzéketlenebben könnyebben találnak partnert és könnyebben vigasztalódnak egy csalódás után.

Férfiként ha érzékenyebbnek születtünk akkor az élet egy pokol. Évekig fáj egy szakítás . lelomboz egy rossz nap a meóban. Kevesebb a barát több a magány. Vannak híres emberek akik tönkre is mentek a csalódásokban pl. Flipper Öcsi. Jószívű volt ki is használták.

Amint mondtam a nők kevésbé empatikusabbak. Ha meg ia csalnak akkor is hárítják a felelősséget hogy a férfi a hibás mert elhanyagolta...nulla önkritika..

2019. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy igazán szereted a barátnődet, barátilag szeretni meg tisztelni egy kapcsolatban kevés. Különben ez a kapcsolat elfeledtette volna a régi emlékeket veled. Csak megalkuszol, szerintem nem lesz jó vége így, magadat és a lányt is szivatod.
2019. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

43 eves nö vagyok es szamomra is az elsö baratom hagyott a legmaradandóbb szexualis élményt , szerelmet

Hiaba voltunk tapasztalatlanok , nem törvenyszeru , hogy az elsö csak gyatra lehet

Ha igy érzel iranta , vedd fel vele a kapcsolatot

Minek elnyomni az erzest ?

2019. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!