Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti el tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti el tudtátok felejteni azt a Nőt, aki?

Figyelt kérdés

... az első komoly párkapcsolatom volt, mondhatni az első szerelem (több évig tartott)


... egymással vesztettük el a szüzességünket


... isteni volt a szex, mindent megadott


... szenvedélyes párkapcsolat volt, mindig sikerült megújítani


... ő szeretett valaha a legjobban, igazán, mindenben támogatva


... első hosszútávú kapcsolat révén sok mindenben elsők voltunk egymásnak (nyaralások, élmények, érzések, tervek... Stb)


... terveztem, hogy megkérem a kezét


... az első lány volt, akit külsőleg és belsőleg is egy álomnak láttam (nem csak gyönyörű arc, nőies alak, de okos, határozott, vicces, kedves, tehetséges, tele célokkal, közben pedig minden téren egy igazi nő tudott maradni)


... DE elkövettem több hibát, és a kapcsolat véget ért.


Lassan 5 év telt el azóta. 4 éve van párom. De úgy érzem, nem tudok túl lépni rajta. Ő egyszer megkeresett, nem viselkedtem szépen, bántott a szakítás. Gondolom... el is vettem a kedvét attól, hogy valaha újra felkeressen. A páromra természetesen tekintettel vagyok, én nem szeretném őt keresni. Neki elvileg most nincs férfi az életében.


Bárki hasonló cipőben? Kiegészíthetitek vagy redukálhatjátok is az itt szereplő listát természetesen.

Köszönöm! :(

26/F



2019. máj. 29. 15:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ha a teljesen őszinte véleményemre vagy kíváncsi: az egyetlen vállalható irány, ha tisztességgel befejezed a dolgokat a barátnőddel, mert mindenki többet érdemel annál, hogy pótlék legyen valaki helyett. Majd az exed elé állsz és elmondod neki mindazt, amit leírtál. Ha visszafogad, öröm-boldogság, ha nem, az hátha végre elindít az elengedés útján. Magadtól nemigen leszel jobban, ha 5 év után is változatlanul fixálódsz ezen. Nem hinném, hogy bármit is fogsz csinálni, a legtöbb, exe után síró embernek mindehhez nincs bátorsága, évtizedekig ülnek inkább a langyos biztosban.
2021. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

"isteni volt a szex, mindent megadott"

uhh, amikor egy pasi így osztályozza a szexet, hogy mit 'adtak meg' neki, az akkora red flag, mint a kínai követségé.

2021. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
#32 az egész pasi egy hatalmas red flag. Sajnálom őt meg minden, de nem csodálnám, ha az ex csaja hallani se akarna felőle többé.
2021. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

33: mondjuk ez jogos :D

Én nagyon kíváncsi lennék erre a balladára a két lány szemszögéből is...

2021. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
38%
#26 Nem ment semmi félre. Nőként egy másik nő törte össze a szívemet anno, de nem a válaszokat kell kommentelni és boncolgatni.
2021. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!