Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti el tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti el tudtátok felejteni azt a Nőt, aki?

Figyelt kérdés

... az első komoly párkapcsolatom volt, mondhatni az első szerelem (több évig tartott)


... egymással vesztettük el a szüzességünket


... isteni volt a szex, mindent megadott


... szenvedélyes párkapcsolat volt, mindig sikerült megújítani


... ő szeretett valaha a legjobban, igazán, mindenben támogatva


... első hosszútávú kapcsolat révén sok mindenben elsők voltunk egymásnak (nyaralások, élmények, érzések, tervek... Stb)


... terveztem, hogy megkérem a kezét


... az első lány volt, akit külsőleg és belsőleg is egy álomnak láttam (nem csak gyönyörű arc, nőies alak, de okos, határozott, vicces, kedves, tehetséges, tele célokkal, közben pedig minden téren egy igazi nő tudott maradni)


... DE elkövettem több hibát, és a kapcsolat véget ért.


Lassan 5 év telt el azóta. 4 éve van párom. De úgy érzem, nem tudok túl lépni rajta. Ő egyszer megkeresett, nem viselkedtem szépen, bántott a szakítás. Gondolom... el is vettem a kedvét attól, hogy valaha újra felkeressen. A páromra természetesen tekintettel vagyok, én nem szeretném őt keresni. Neki elvileg most nincs férfi az életében.


Bárki hasonló cipőben? Kiegészíthetitek vagy redukálhatjátok is az itt szereplő listát természetesen.

Köszönöm! :(

26/F



2019. máj. 29. 15:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem vagy túl az első nagy szerelmeden ha még mindig ő van a fejedben. Tanácsot ebben a helyzetben szerintem idegenként nem kéne adni senkinek, mert így is úgy is valakinek fájni fog a döntésed. Viszont ritka egy férfi vagy hogy beismered-felismerted a hibádat, és ezt be is vallod. Mégsem fog kihalni az emberiség ha van pár érző szívű férfi a világon :) Nekem nem az első szexuális élményem volt meghatározó, hanem a valahányadik, és mégsem azt mondanám a legnagyobb szerelemnek az életemben hanem egy későbit. Elég jól összetörte a szívemet az a lány, pedig óriási szerelem volt mindkettőnk részéről. Azóta már férjnél vagyok és szeretem a férjemet, de azt a két évet soha nem fogom elfelejteni. Nekem is eszembe jut még néha. 37/Nő
2019. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz a volt szerelmeddel és mindent beszéljetek át újra. 🙂👊


Én is hasonló cipőben járok csak már nem érdeklem Amarillát sajnos, pedig bármit megtennék érte hogy vissza kapjam. 6-7 éve hogy szétmentünk.


Sok sikert Neked! 🙂


25F

2019. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2019. jún. 2. 09:20
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, megkönnyeztem, ahogy írtál az exedről. Szívből kívánom, hogy sikerüljön megbeszélni, dolgozni együtt a kapcsolatotokon és hogy minden helyreáll köztetek, mert bizony, vannak olyan emberek, akiket egymásnak teremtett az Isten!
2019. nov. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

#18


Jézusom haver, te beteg vagy rendesen. A saját érzéseidet kivetíted az egész társadalomra. Mivel a te nemed férfi, azt hiszed, hogy minden férfi ilyen. És mivel csalódtál egy nőben, azt hiszed minden nő olyan. Az is tuti, hogy rasszista vagy. Ez tipik az, hogy van egy konfliktusom egy romával, aztán minden roma olyan. Annyira nevetséges és szánalmas ez a gondolkodás mindenféle tekintetből, amikor valaki 7 milliárd embert ki akar elemezni szimplán csak a saját mikrokörnyezetében tapasztaltak alapján.

Engem 10 év után dobott az exem úgy, hogy az előtte levő nap még virágot is hozott nekem (10 év alatt 2 hetente kb. mindig vett). Ugyanúgy este egymáshoz bújtunk kényeztetett meg minden, majd másnap lelépett. 2 és fél évig nem voltam egy férfival sem, most is csak flörtölök, szóval még mindig nem jöttem helyre, az exem viszont 1 hónap után már mással volt és utána lett egy nagy betegségem, amivel 3 hónapot feküdtem a kórházban. Szakítás után 2 hónappal és tudta, de még csak rám sem irt, hogy hogy vagyok. 10 év után. Vannak cifraságok férfi és női oldalon is,


És szerintem azt mindenki tudja, hogy még a “viccek” nagy része is a férfiak nőimádatáról szól, meg ösztön náluk, hogy “el kell vesse a magját lehetőleg minél több helyen”. És ezeket mindenki poénra veszi, mert hát igen, ő férfiből van.

Pl. ha egy férfi szexel 20 nővel, akkor ő egy menő nőcsábász, ha egy nő, akkor egy szánalmas ribizli.

De mindettől függetlenül én úgy gondolom, hogy ez csak a társadalom megítélése és egy férfi/nő jellemét nem lehet ráhúzni az összes ugyanazon nembe tartozó személyre. Szerintem ez teljesen logikus. Nem értem egyesek hogy lehetnek ennyire elvetemültek.

2021. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

#21


Te most biszexuális vagy, vagy hogyhogy azt írtad, hogy összetörte a szívedet a lány, most meg férjnél vagy? Vagy inkább félrement a hazugság és valójában férfi vagy, de nőnek akartad magad beállítani?

2021. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogyhogy kiemelted a kérdésedet 2 és fél év után? Azóta történt-e valami? Beszéltél-e azóta az exeddel? Van-e valakije az exednek? Te a baratnőddel vagy még, vagy szakítottatok? Így szerintem könnyebb lenne most válaszolni, ha már kiemelted.
2021. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a kérdést, mert még mindig aktuális a probléma... Nem tudom Őt elfelejteni egyszerűen... Azzal a lánnyal már szakítottunk, akivel a kérdés megírásakor voltam. Utána próbáltam pitiáner célozgatásokkal rávenni az első szerelmemet, hogy írjon rám, mert félek hogy elutasítana, ha én tenném. Rájöttem, hogy ez nem fog megtörténni, így azon voltam, hogy újra elfelejtsem. Ez kb 2 évig ment is, most újra van egy párkapcsolatom, eleinte azt hittem hogy na ő lesz az igazi, de ezt is csak a rózsaszín köd hitette el velem. És most megint Ő Rá gondolok, pedig letöröltem végre a közös képeket facebookról, a családját is töröltem az ismerőseim közül, eldöntöttem, hogy továbblépek. Végül így is itt vagyok. Vele nem tudom, hogy pontosan mi van. Csak azt látom, hogy szebb mint valaha. Felnőtt. Igazi Nővé érett. Mindig is egy angyal volt, de most kifejezetten ragyog. Az életében elér mindent, amit eltervez. Emlékszem, 9 éve még nekem mondta, hogy utazni szeretne majd minél többet és a turizmusban dolgozni. Ezt is teszi. Büszke vagyok rá. De sajnos csak a háttérből.
2021. nov. 22. 18:46
 29/35 anonim ***** válasza:

Akkor írj neki, nem veszítesz vele semmit. Konkrétan írj rá, hogy örülsz neki, hogy jól alakul az élete, eszedbe jutott mostanság, és kiváncsi vagy mi van vele, lenne-e kedve találkozni egy kávéra vagy bármi hasonló. Majd személyesen pedig jön magától a többi. Először megpróbálsz vele összebarátkozni, illetve neked is fel kellene mutatnod valami érdemi változást. Neked van diplomád? Ha nincs, akkor hajrá! Legyenek terveid, ez vonzó lehet számára.

Sőt először ebbe kellene belekezdened. Ha már van diplomád, akkor esetleg megcsinálhatsz még egyet, vagy valamilyen továbbképzés, majd ezután keresd őt fel, lássa rajtad, hogy ambiciózus vagy, nem ugyanott tartasz, ahol régen és folyamatosan fejlődsz. Ezután keresd fel. Ha elutasít, akkor ez van, nem szégyen, egyszer élünk. De ha elutasított, akkor utána ajánlatos valami jó pszichológus, mert a múltba vagy “szerelmes”. Lehet már régen nem az az ember, akit te tudnál szeretni. Az emberek változnak. És ha tanulsz esetleg új közösségbe keveredsz, felveszel egy új életstílust, akkor jobban el tudod engedni a múltat.

2021. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ha kiderülne, hogy a párom, akivel NÉGY ÉVE együtt vagyok, ilyeneket ír az exéről, azzal summázva, hogy máig nem tud túllépni rajta... úgy húznék el, mint a vadludak.

Da ami még rosszabb, ha ki sem derül és a barátnőd akár egy egész életet így él le melletted pótlékként.. hát a hideg ráz.

2021. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!