Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van kedve valakinek beszélgetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedve valakinek beszélgetni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Elég bonyolult helyzetben vagyok, egy lány kikosarazott, aki egyben a legjobb barátom volt, de én többet akartam. Nincs igazán kivel megbeszélnem a dolgokat, mert mint már mondtam, a legjobb barátom az a lány volt, a másik barátom, akivel mélyebb témákról is szoktam beszélgetni, most még nálam is rosszabb helyzetben van, szóval jobb ha nem zaklatom. Szóval ha esetleg valaki meghallgatná privátban az egészet, annak örülnék, mert senkivel sem tudom megosztani a gondolataimat most.
2019. jún. 3. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
nincs kedvem 1 oldal üzit végig olvasni , hogy jaj mit rontottál el, jaj nem kellett volna ezt mondanom, meg hogyan csináljunk vissza za egészet. bleeee
2019. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem leírhatod, szívesen meghallgatom.
2019. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
65%
Ha gondolod ide is jöhet, szívesen meghallgatlak.
2019. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem épp erre gondoltam, nem sajnálkozni akartam, meg részletezni, hogy mit hol rontottam el. De nagyon kedves és empatikus vagy kedves első, remélem ezt visszakapod majd az élettől. :) Hogy állna a hátadba a hajnali görcs.
2019. jún. 3. 21:07
 5/9 anonim válasza:
Írhatsz ha szeretnél, segítek ha tudok.
2019. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted, ha gondolod.
2019. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én bárkivel beszélgetek szívesen.
2019. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
látod kérdező ezért is dobott téged a lány, mert látja benned, hogy rossz indulatú vagy és ha nem jön össze neked valami már másnak minden rossz kívánsz. ez a különbség köztem és közted.
2019. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobban vagy azóta?
2019. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!