Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe szerelmes lettem nagyon régőta legjobb barátok vagyunk viszont félek ha elmondom neki mit érzek akkor megszűnne a barátság. Szerinettek mit tegyek? ( én nem igazán merem neki elmondani mit érzek )

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Részedről ez már nem barátság, szóval milyen barátságot is szeretnél menteni?


Szóval kezdd őt leteperni! Aztán vagy viszonozza, vagy vége a kapcsolatotoknak :/

2019. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Aki normálisan válaszolt annak köszi megoldódott minden!
2019. júl. 2. 13:21
 13/16 A kérdező kommentje:
Minden megoldódott köszi
2019. júl. 28. 15:47
 14/16 anonim ***** válasza:
H oldódott meg? Kiváncsi vagyok,h alakult...
2019. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mond el!
2019. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg mondja el, de utána ne tapadjon rá a férfira mint egy pióca. Ha közli, hogy figyelj nekem ez több és kész abból nincs semmi az nem érzelmi lerohanás basszus -.-"
2019. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!