Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Online szerelemből mik szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online szerelemből mik szoktak általában kisülni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, több hete beszélgetünk már egymással, mindketten egymásba szerettünk.


Probléma a következő: Messze lakik tőlem (2000 km) és még tanul, nem fejezte be a középiskolát.


Ő 18L én 25F


Mi sülhet ki ebből?



2019. júl. 13. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a baratomat neten ismertem meg en 19 vagyok o pedig 29 :) es hamarosan leszünk egyutt 1 eve. Regebben sokat beszeltem neten emberekkel, volt hogy evekig nem találkoztam veluk. En azt a kovetkeztezest vontam le hogy ha valakivel neten sokat beszelsz (tenyleg sokat, honapokat) akkor "eloben" sem fogsz csalodni a szemelyisegeben. Max csak egy kis ido kell hogy szoban is ugyanugy meg tudjatok nyilni egymasnak. A korkulonbseg meg egy olyan dolog hogy nektek kell tudnotok mi fer bele. Es ha egyszer ugy erzed belefer.. Ne éreztesd azt vele hogy kislany. Akkor ugyanugy partnerkent kell tekintened mint egy veled egykorut.
2019. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocs de egy 10 évvel fiatalabb személyt nem lehet egyenjogú mentalitasu partnerként kezelni... de a pasik lekaksizzák... mert fiatal pussy
2019. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!