Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ismerkedésnél kizáró ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ismerkedésnél kizáró ok, ha egy férfi nem adja át a helyét időseknek, tömegkölekedésen? Elvi okok miatt, nem azért mert bunkó. Mondjuk, nem jön ki jól, az idősebb korosztállyal.

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 17:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk Budapesten elég nagy butaság fenntartani egy autót és nem is környezettudatos dolog. (Ezt arra, hogy a nők ismerkednek-e buszozós pasikkal)


Nem ismerkednék vele, mert bunkó.

2019. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt az "ismerkednek olyannal, akik buszoznak" dolgot nem értem, az én párom biciklis, de akkor is ismerkedtem volna vele, ha buszozna.
2019. júl. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nők, ismerkedésnél kizáró ok, ha egy férfi nem adja át a helyét időseknek, tömegkölekedésen?"

Nálam nem. Ezer oka lehet. Exemnek fájdalmas betegsége volt pont abban az időszakban, amikor együtt voltunk, sokszor inkább leült volna, ha rájött a rosszullét. Vőlegényemnek meg nincs egyensúlya betegségből adódóan, neki biztonságosabb ülve utazni. Semmi problémát nem látok ebben.


"Elvi okok miatt"

Na, így már kizáró. :D Az ilyen "elvből jólmegmutatom" embereket nem csípem. :D

2019. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én még 60 fölött is felpattanok, ha idős nőt látok állva. Max. néha kiröhögnek, hogy üljön csak bácsika! 😁


De hát nyilván más utcában nőttünk fel.


A gáz az, ha valaki megideológizálja a viselkedését.

Hülyén ráadásul, mert nem életkortól függ, hogy ki a jó fej, ki nem.

2019. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!