Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a legtöbb férfi "sziamizu" beszélgetése sablonos, mégis mire várnak/vágynak?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy nem lehet a férfivel beszélgetni, mert uncsi stb. Ha egy társkeresőn látsz egy darab képet a nőről, mégis milyen magasröptű társalgás születhet ebből? Ha az alakjáról írok, akkor csak dugni akarom, ha a karkötőjéről kérdem, hamar meghal a beszélgetés, ha azt mondom jól áll neki a fekete ruha sablonos vagyok és csak dugni akarok. De elvárják, hogy érdekes legyek. Elkezdünk beszélgetni munkahelyről, suliról, akármi, rövid úton lekopnak. A nők tényleg olyan "izgalmas" levelet várnának, hogy "Most jöttem Hongkongból üzleti útról, de jövőhéten kiugrom Los Angelesbe. Addig ha van kedved, hétvégén síelhetnénk együtt svájcban. Elugrom érted Bugattival". Tényleg ez lenne a "jó, amit elvárok" szint? Értem én, hogy unalmas vagyok, de egy egyszerű hétköznapi dolgozó férfi vagyok, nem filmsztár. Esélyem sincs normális párkapcsolatra? Mire gondolnak a nők amikor "képes legyen beszélgetni, és ne annyit írjon, hogy szia" az elvárásuk?

2019. júl. 28. 21:12
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
49%

"Ha kihivas ele allitod, hogy o is vegig akarja ezt csinalni.."


Mit értesz ez alatt, hogy "kihívás elé állítod"?

Fölpiszkálni valakinek a büszkeségét annak finom érzékeltetésével, hogy az igazán csak a jani, aki ebbe bele mer vágni?

2019. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
72%

Utolso, igen igy ertettem.

Tetszik, nem tetszik, a flortoles, az ismerkedes az pszichologiai jatszma.

28L

2019. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
49%
Ez undorítóan manipulatív.
2019. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Régen sokkal könnyebb volt, személyesen. Mert volt közös téma pl.: azonos tantárgy előadása az egyetemen, stb. Neten egy vadidegen emberrel ilyen nyakatekert mókusfarkával mosol e fogat dolgokkal szórakozni... hát nem tudom, kissé el is ment a kedvem az egésztől.
2019. júl. 30. 21:49
 45/46 anonim ***** válasza:
57%

#44

Senki sem kényszerít, hogy neten ismerkedj.

Én a barátaim 99%-át gimiből és egyetemről ismertem meg.


L

2019. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

En is ezt mondom. Ismerkedj szemelyesen.

Ezzel garantaltan ki fogsz tunni a tomegbol.


En mondtam a mokus farkat, mert ha valaki kap 200 levelet, a szia mizuval NEM fogsz kitunni.

2019. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!