Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a legtöbb férfi "sziamizu" beszélgetése sablonos, mégis mire várnak/vágynak?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy nem lehet a férfivel beszélgetni, mert uncsi stb. Ha egy társkeresőn látsz egy darab képet a nőről, mégis milyen magasröptű társalgás születhet ebből? Ha az alakjáról írok, akkor csak dugni akarom, ha a karkötőjéről kérdem, hamar meghal a beszélgetés, ha azt mondom jól áll neki a fekete ruha sablonos vagyok és csak dugni akarok. De elvárják, hogy érdekes legyek. Elkezdünk beszélgetni munkahelyről, suliról, akármi, rövid úton lekopnak. A nők tényleg olyan "izgalmas" levelet várnának, hogy "Most jöttem Hongkongból üzleti útról, de jövőhéten kiugrom Los Angelesbe. Addig ha van kedved, hétvégén síelhetnénk együtt svájcban. Elugrom érted Bugattival". Tényleg ez lenne a "jó, amit elvárok" szint? Értem én, hogy unalmas vagyok, de egy egyszerű hétköznapi dolgozó férfi vagyok, nem filmsztár. Esélyem sincs normális párkapcsolatra? Mire gondolnak a nők amikor "képes legyen beszélgetni, és ne annyit írjon, hogy szia" az elvárásuk?

2019. júl. 28. 21:12
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
68%

Én régebben rengeteget társkeresőztem (23/N vagyok most). De annyi levél jött, 1-2 napnál tovább nem maradtam fenn egy oldalon sem. Tindert is próbáltam, az annyira más jellegű, az tovább volt a mobilomon. Exemet, 3 éves kapcsolatomat is Randivonalon ismertem meg. Jelenlegi párom mondjuk élőben szedett fel engem, és így annyival jobb ismerkedni! Annyival jobb sztori, ha kérdik hogy ismerkedtünk meg, mint amit exemmel mondtunk, hogy neten. Bár úgy voltam vele, ha nincs a net, az élteben soha nem találkozunk, úgyhogy jól van az úgy. De exem még kicsit szégyellte is, hogy ez a sztori, szerinte lúzeresen hangzott. :D

Igen van olyan, hogy valakivel bem lehet dumálni, mert uncsi. Olyankor gyorsan fogy el a téma, nem nagyon kérdez, minden kérdése sablonos, nincs egy közös téma, egy közös pont, közös érdeklődési kör ami mentén elindulhatna a beszélgetés. Ez majdnem olyan, mint mikor barátokat szerez az ember. Akárkivel nem tudsz összebarátkozni, csak akivel jól el tudsz beszélgetni. Na, akarkivel nem tudsz ismerkedni, csak akivel beindul a kommunikáció. Amit irsz bugattis szöveg, gobdolom csak irónia, mert nem, termeszetesen nem azt várjuk el, és nem feltétlen attól lesz érdekes számomra a vele való beszélgetés, hogy izgi dolgokat mond magáról, hogy pereg az élete. Ez nem így működik. Van esélyed termeszetesen, és amit a legutolsó mondatban írsz, azt én is úgy gondolom. Amúgy az lenne neked a legmagyobb segítség, hogy bemasolok neked 300 db 1. üzit, és látnád te is, hogy a szia mizu rohadt unalmas. Arra max akkor válaszolok, ha külseje megfogott jobban, és adok egy esélyt, utána be tudja-e ibditani a beszelgetés fonalát. A 300 üziből azt is látnád, mik a jó példák.

Olvasd olyan szemmel amit írsz, hogy ha te lennél a nő, válaszolnál? Érdekelne-e téged a további beszélgetés magaddal?

2019. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

"Pl kizárólag férfiak között dolgoznak, nem találkoznak potenciális "jelöltekkel" akár barátkozás szinten sem nőkkel."


Le merném fogadni, hogy itt valójában arról van szó, hogy a csupa férfi munkahelyed miatt az összes többi (nyilvános) helyen, ahol megfordulsz, is szelektív lett a látásod, ezért nem tudod kiszűrni a jelenlévő potenciális jelölteket. Plusz, a kérdésed miatt azt gondolom, hogy az ismerkedéshez, kapcsolatteremtéshez sem igazán értesz.

2019. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Oké, válaszol, hogy szia és utána? Még ha válaszol is hogy szia abban nem hibáztathatod, hogy sok kedve nincs folytatni egy ilyen unalmas beszélgetést. Abba bele sem gondolsz hogy a nő ugyanúgy nem tudja, hogy mit írjon egy ilyen semmmitmondó dologra mint te? Ahogy te sem, úgy ő sem egy idegennel fogja megosztani a legmélyebb titkait, személyes információkat kiadni pedig veszélyes idegeneknek, ilyenekről faggadni idegent pedig nem illdomos (hol dolgozol/tanulsz/laksz stb.). Én úgy gondolom hogyha te kezdeményezel akkor nem várhatod el a másiktól hogy majd ő dolgozzon azért hogy TE érdekes legyél neki.
2019. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy kitöltetlen adatlapú nő milyen kezdeményezést vár el, azt nem tudom. De ha ki van töltve és neked egy "sziamizu" jut az eszedbe, arra válaszolni sem érdemes. Ebben egyet értesz?
2019. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
31: 300 üzenet? Az igen. Nekem 3 matchem lett 2 év alatt, mindháromnak írtam egy szia-t , egyik sem írt semmit
2019. júl. 29. 19:46
 36/46 A kérdező kommentje:
34: Nem teljesen. Tegyük fel leírja, hogy hobbija a vásárlás. Most kérdezzem meg első üzenetben, hogy "Szia, te miket szeretsz vásárolni?" Ez nekem férfiként a mizunál is bénábbnak hat. És vajon jönne válasz?
2019. júl. 29. 19:48
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Instán naponta írnak ilyen "Szia!"-kát. Egyikre se válaszolok. Visszaírok, hogy szia. És? Aztán mi?

Két napja írt egy srác, hogy látta, hogy érdeklődök egy bizonyos téma iránt, aminek ő is lelkes művelője és követője. Na, vele rögtön nagyon jó beszélgetés alakult ki.

2019. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ajánlom figyelmedbe a 37-es választ. Iszonyúan fantáziátlan vagy.
2019. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vasarlas a hobbija, akkor alapbol hagyd. Nem kell az neked.


Amugy kerdezd meg tole-

Ha valasztanod kellene, akkor mit valasztanal, megnyalnal egy kecsket vagy es mokus farkaval mosnal fogat?


Es mivel latom, hogy a Google hasznalata mar tul soknak tunik, ezert itt van nehany link.

[link]

[link]


Ezek csak peldak, termeszetesen a helyzetre kell szabni a dolgokat. De ha arra se vagy kepes, akkor azt javasolnam, hogy egyenlore ne akarj csajozni, mert csak meg tobb csalodas lesz a vege.

2019. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

En peldaul ezt mar regota szeretnem kiprobalni valakivel, de eddig nam akadt jelentkezo. Ha hallottal mar a 36 kerdesrol, hogy szerelembe ess.

[link]


Ha kihivas ele allitod, hogy o is vegig akarja ezt csinalni..

De oszinten szolva, az eddigi valaszaid alapjan, ebben is csak a hibat fogod keresni.

2019. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!