Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a legtöbb férfi "sziamizu" beszélgetése sablonos, mégis mire várnak/vágynak?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy nem lehet a férfivel beszélgetni, mert uncsi stb. Ha egy társkeresőn látsz egy darab képet a nőről, mégis milyen magasröptű társalgás születhet ebből? Ha az alakjáról írok, akkor csak dugni akarom, ha a karkötőjéről kérdem, hamar meghal a beszélgetés, ha azt mondom jól áll neki a fekete ruha sablonos vagyok és csak dugni akarok. De elvárják, hogy érdekes legyek. Elkezdünk beszélgetni munkahelyről, suliról, akármi, rövid úton lekopnak. A nők tényleg olyan "izgalmas" levelet várnának, hogy "Most jöttem Hongkongból üzleti útról, de jövőhéten kiugrom Los Angelesbe. Addig ha van kedved, hétvégén síelhetnénk együtt svájcban. Elugrom érted Bugattival". Tényleg ez lenne a "jó, amit elvárok" szint? Értem én, hogy unalmas vagyok, de egy egyszerű hétköznapi dolgozó férfi vagyok, nem filmsztár. Esélyem sincs normális párkapcsolatra? Mire gondolnak a nők amikor "képes legyen beszélgetni, és ne annyit írjon, hogy szia" az elvárásuk?

2019. júl. 28. 21:12
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
7: Ezt kérdem én is. A legmélyebb gondolataimat viszont nem egy ismeretlennek írt levélben írom le, ahhoz már ismeretség és bizalom is kellene.
2019. júl. 28. 21:30
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokig leveleztem egy férfival. Sose találkoztunk, a távolság miatt.

Egyszer például porcikákról beszélgettünk. Végig röhögtem az estét.

Te azt se tudod, mitől lesz valaki érdekes. A másik érdekel egyáltalán? Élvezed ezeket a fecsegéseket?

2019. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes válaszok, vannak jók meg rosszak is.

Valóban azt hiszi mindenki hogy rengeteg lehetőség van, pedig ez csak illúzió.

A nők valóban valami csodát várnak az első beszélgetés alkalmával, ami szinte lehetetlen. A telefonon beszélgetés az nem rossz, a partner hangjából sokminden kiderül, meg persze egy néhány perces beszélgetésből, ami nem írásban történik.

Sajnos a férfiak csak a külsőt nézik (ami egy fényképes társkeresőn nem meglepő) a nők még várják a hirtelen jött csodát, pedig biztos vagyok benne hogy ha nyitottabbak lennének egy egyszerűbb srác felé, lehet megkapnák a csodát, csak lehetőséget kéne adni rá.

Ez az én véleményem

24/F

2019. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
73%

"Mit lehet beleképzelni egy kitöltetlen adatlapba 1 darab képpel"


Ha nincs képzelőerőd, ezt úgyis hiába magyarázom. Többek között ezért kellett volna több könyvet, regényt olvasni. És nem romantikus nyálsz*rokra gondolok, hanem rendes világirodalomra. (pl. Stendhal, Flaubert, Thackeray, Dickens, Tolsztoj, Puskin, stb.)

2019. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell a mélyeket. Elég a felszíneseket. Milyen sorozatokat szeret, milyen zenét, filmeket, mi a kedvenc üdítője, kajája, nyár vagy tél, tea vagy kávé, Marvel vagy DC, mit gondol az időutazásról vagy a blue ocean event-ről.


Nem csak traumák vagy utazgatom lehet a téma.

2019. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
67%

"lehet megkapnák a csodát,"


Ugyan miféle csodát, mondd már. Egy fantáziátlan embertől, akit csak a saját kis sz*ros hétköznapjai, meg a saját hímtagjának a jóléte érdekel?

2019. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
9: Jó. Mi iránt érdeklődjön? Mint írtam, pont ez a probléma, hogy nem tudok róla semmit, de ha a tanulmányai, munkája , élete iránt érdeklődöm az uncsi, ha a képéről emelek ki valamit pl karkötőjét, az fura és uncsi, ha a mosolyát az 1db képén akkor az sablonos, szóval érted , semmi sem jó nekik. Innen hová irányítsam a beszélgetést, mi iránt jó érdeklődni?
2019. júl. 28. 21:35
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Na most én nem a kérdezőről beszélek, az egyszerű srác nem feltétlen unalmas. Én magamat egyszerű srácnak tartom.

De azt hiszem tudok szolgálni érdekes témákkal. Persze ha kapok rá lehetőséget. De első beszélgetés alkalmával bizonyosan nem fogok tudni nagyot alkotni egy ismeretlen lánnyal szemben. Aztán előbb utóbb ha több beszélgetésre kerül sor. Még nem volt rá példa hogy megbánta volna a hölgy hogy megismert.

De ezt egy társkeresős képről meg 5 sor bemutatkozó szövegről nem gondolta volna

2019. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
16: Ezzel csak óvatosan. A fantáziadús emberre rásütik a "gyerekes, komolytalan" jelzőt. Vannak emberek, akiknek hiába is magyaráznám, hogy TÁRSat keresek, a hímtagom hogylétére asszociálnak. :)
2019. júl. 28. 21:39
 20/46 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%
Egy a biztos, amit egy férfi ír, azt utálják olvasni. Ha összetett, bő mondatokban írsz regényeket, azzal kb. el is vágtad magad náluk. Írj maximum 3-4 szavas humoros reakciókat. A többi meg le van szarva.
2019. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!