Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a legtöbb férfi "sziamizu" beszélgetése sablonos, mégis mire várnak/vágynak?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy nem lehet a férfivel beszélgetni, mert uncsi stb. Ha egy társkeresőn látsz egy darab képet a nőről, mégis milyen magasröptű társalgás születhet ebből? Ha az alakjáról írok, akkor csak dugni akarom, ha a karkötőjéről kérdem, hamar meghal a beszélgetés, ha azt mondom jól áll neki a fekete ruha sablonos vagyok és csak dugni akarok. De elvárják, hogy érdekes legyek. Elkezdünk beszélgetni munkahelyről, suliról, akármi, rövid úton lekopnak. A nők tényleg olyan "izgalmas" levelet várnának, hogy "Most jöttem Hongkongból üzleti útról, de jövőhéten kiugrom Los Angelesbe. Addig ha van kedved, hétvégén síelhetnénk együtt svájcban. Elugrom érted Bugattival". Tényleg ez lenne a "jó, amit elvárok" szint? Értem én, hogy unalmas vagyok, de egy egyszerű hétköznapi dolgozó férfi vagyok, nem filmsztár. Esélyem sincs normális párkapcsolatra? Mire gondolnak a nők amikor "képes legyen beszélgetni, és ne annyit írjon, hogy szia" az elvárásuk?

2019. júl. 28. 21:12
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
94%

Talan nezz par youtube videot, "hogyan tarsalogjunk", "hogyan legyunk erdekesek"

Ez csak az en velemenyem, de szamomra egy ferfi tobbek kozott attol is ferfi, hogy kepes iranyitani. Ha meg kell kerdeznie, hogyan iranyitson, akkor meg van mit tanulnia.


Google!

100 kerdes amit randin kerdezhetsz. Pl.


Nekem az egyik legerdekesebb elso beszelgetesem ugy indult, hogy a pasi valami abszolut random dolgot benyogott a mehen kivuli terhessegekrol, aztan attertunk a Schrodinger macskajara, meg hogy mit gondolok arrol az elmeletrol, mi szerint a fold az idegennek csak olyan mint egy allatkert.


Ez annyira mas volt, nem a sablon mivel foglalkozol, hogy szerintem elso hallasra belezugtam.

2019. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
6%

Igazából bármit írhatsz úgyis csak a profilképed fog számítani :) Tapasztalat. Adott egy kevésbé szép nő: lehetsz uncsi, lesz*rom típusú, úgyis kelleni fogsz neki, mert úgy érzi számára jutalom lennél.


Adott egy csodálatos nő: írhatsz BÁRMIT, ha nem villantod a 8 kockából álló hasadat a luxusautód motorháztetőjére támaszkodva, akkor nincs esélyed.

2019. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
56%
Itt aztán összehordta a szemetet a szél :D
2019. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok fent társkeresőkön, de szerintem az lenne a minimum, ha leírnád, hogy miért pont neki írtál a több ezer másik nő közül"


Mindenki tudja, hogy hogy működik a társkereső. A férfi örül ha matche van, ha nem írna minden ilyen potenciális jelöltnek, akkor az esélyei a nullához konvergálnának. Ez is gond a társkeresőkkel, hogy a nők legbelül tudják, hogy a legtöbb férfi nem válogathat a neten, és így elveszik a varázsa a dolognak, hogy nekem írt. Hiszen tudják, hogy mindenki másnak írt. A nők pedig annyi üzenetet kapnak, hogy ők nem fognak erőlködni, arra mérget vehetsz. Miért is tennék, nincs rá szükségük. Bar az is igaz, hogy ahol nagyon erőlködni kell a beszélgetésen az halott ügy.


De a kérdésre válaszolva: én azt tudom javasolni, hogy olyasmivel indíts, ami nagyon eltér az átlagtól, és valamilyen szinten közel áll hozzád:tudomany, kultúra, bármi, a lényeg, hogy ne a szokásos szöveg legyen, mert abból kapnak eleget. Persze ezekkel akár nagyon mellé is lehet lőni szerintem, ha az illetőt éppenséggel hidegen hagyjátok téma. Meg nem árt, ha baromi jó humorérzéked van, és ezt a másik fél is csípi.

2019. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz így elmondani. Mondjuk én nem társkeresőzök, de véletlenül épp tegnap olyan jót beszélgettem itt valakivel, hogy elmondani sem tudom és nem épp most jött Honkongból ès nem is Los Angelesbe tartott :)

Csak próbáld meg megnevettetni, azzal nem tudsz semmit elrontani.

2019. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

"A fantáziadús emberre rásütik a "gyerekes, komolytalan" jelzőt."


Ez kizárólag akkor igaz, ha nem ismernek mértéket, és a képzeletük uralja őket, nem fordítva. A képességekkel tudni kell bánni is, a puszta létük önmagában nem elég.

2019. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Igazan van, ez az egész nagyon unalmas. Én ezért sem használok társkeresőket. A való életben kell ismerkedni és akkor van miről beszélni. És nem csak úgy kell nézni a nőkre mint potenciális luk, hanem mint ember akivel barátkozol, összefutsz az életed során, és aztán melleges kialakulhat valami. Persze tudom, hogy a férfiaknak ehhez nincs türelmük.

És amúgy meg visszakérdeznék: az a férfi aki sziamizut ír, mit vár? Mit kéne erre felelni a nőnek? "Hát megvagyok, épp tegnap temettük el a kedvenc kiskutyámat, ma meg rámjött a f*sás..." Vagy ugye te is azt várod, hogy majd a nő kitalál valami izgalmas mondanivalót NEKED, mikor te kezdeményeztél nála? Ilyen alap kérdésekre akkor sem lehet túl izgalmasat felelni ha a nőt éppen érdekled.

2019. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
27: Szerintem az emberek (én legalábbis) azért társkeresőznek, mert a való életben nincs lehetőségük ismerkedni. Pl kizárólag férfiak között dolgoznak, nem találkoznak potenciális "jelöltekkel" akár barátkozás szinten sem nőkkel. Az utcán persze lehet köszöngetni a 70 éves néniknek vagy a 15 éves iskoláslánynak, de ez mégsem olyan 30 felett. Mit várnék? Egy "szia"-ra egy "szia"-t. Mondjuk, kezdetnek. :)
2019. júl. 29. 06:52
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Azért látom kapizsgálod te a lényeget! Ha a valóságban is rendszeresen utazgatnál ilyen menő helyekre a nagyvilágban, itthon pedig egy zsír új Bugattival jampiznál, akkor a "sziamizu" is tökéletesen elegendő lenne ahhoz, hogy le se tudd vakarni magadról a nőket! Sőt, a "cságetzi" is:D

2019. júl. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudsz csajozni kérdező. Csipkelődj, viccelődj, piszkáld meg a csajt bármivel, csak ne legyen sértő. Ezt jelenti nem unalmasnak lenni.
2019. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!