Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jobban járok ha végérvényesen lemondok és nem kérek a lányokból?

Figyelt kérdés
Már 13-14 éves koromban hosszasan elgondolkodtam magamban,hogy miért félek és leginkább,hogy mitől ha a lányokról van szó. Arra jutottam,hogy minél idősebb lettem annál jobban erősödött bennem a félelem és kb. egy éve már elég nagy undor is kialakult a női nem irányába. Lehet,hogy csak a frusztráció beszél belőlem hiszen pár hét múlva leszek 21 éves de felmutatni semmit tudok a lányokkal kapcsolatban. Még 18 évesen volt egy "próbálkozásom" de kudarcba fulladt mivel nem tartottam méltónak magamat ahhoz a lányhoz és tudat alatt tartottam is tőle, hogy mi lenne akkor ha nem utasítana vissza és ezért nagy nyomás volt rajtam és az első perctől kezdve úgy álltam hozzá,hogy el fog utasítani és inkább bemeséltem magamnak,hogy nem érdeklem és ezért megfutamodtam. Kimaradtam a tiniszerelemből és az ezekkel járó élményekből. Amit ma már nem hiszem,hogy nagy fájdalom nélkül be lehetne-e pótolni és valóban lenne-e értelme. Azon is elgondolkodtam már,hogy ha lenne egy párom vajon méltó lennék-e hozzá. Vajon tudok-e majd úgy viselkedni és olyan ember lenni, hogy viszonozni tudjam ezt a hatalmas megtiszteltetését? Nagyon rosszul érezném magam, ha a jövőbeli párom akkor megbánná, hogy engem választott. Nem csak a nőktől hanem összességében az emberektől vagyok eltávolodva. Szórakozni, kikapcsolódni egyszer sem voltam. Elvonultam egyedül a szobámba és így telt el a tinikorom, hogy mindenféle videójátékon játszottam. Mindig szomorúan tekintettem azokra akiknek volt barátnőjük vagy csak ismerkedtek, jól érezték magukat a lányok társaságában. Olyankor nagyon erős szégyenérzet tört rám ha belegondoltam, hogy nekem is így kellene, de tudom, hogy képtelen lennék rá. A szüzességem miatt nem aggódom mert inkább megtartom magamnak,hogy még véletlenül se kelljen emiatt sem csalódnom. Az undorról csak annyi mondanék,hogy magamtól és a lányoktól is undorodom. Amelyik lány már szexelt az valamiért leértékelődik a szememben és utána már nem tudok úgy tekinteni rá mint azelőtt.

2019. aug. 4. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
96%
Ha 8 milliárd új kérdést kiraksz totálisan ugyan arról... akkor ne csodáld ha megharagszanak rád az emberek.. mert visszaélsz a jóhiszeműségükkel. Aki nem ismeri a háttérsztoridat...
2019. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:
Akkor majd igyekszem odafigyelni erre. De szerintem titeket pont nem érdekel, hogy éppen mi van velem. Persze ez a természetes.
2019. aug. 4. 17:41
 33/69 anonim ***** válasza:
94%
Balázs neked óriási gondok vannak a fejedben. Ha ilyen maradsz és nem változol meg boldogtalan életed lesz.
2019. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
77%
Aludj el szépen kis Balázs... :))
2019. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
94%

Michael Jordan a pályafutása alatt 32,7%-os sikerrel dobott kosárra. Veszed? 1000 dobásából több mint 670 ment mellé. Mi lett volna, ha az első mellédobás után feladta volna, hogy ez neki nem megy? Nekem fénykoromban is kb minden tizedik próbálkozásra jutott egy sikeres ismerkedés. Most akkor ki lehet számolni, hogy a közel 50 felejthető kapcsolathoz hány fiaskót kellett elkönyvelnem.

Szóval pajti, majd ha a századik nemet zsebeled be, akkor kezdj el hisztizni, de addig keresd meg a tökeidet, és viselkedj hozzájuk méltón!

2019. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
A százat el sem fogom érni. Én már befejeztem a kezdeményezést. Nem akarom őket kellemetlen helyzetbe hozni.
2019. aug. 5. 18:59
 37/69 anonim ***** válasza:
95%
Rendben. De akkor tedd férfiasan, és ne itt nyivákolj nekünk.
2019. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:
Azzal Te ne foglalkozz, hogy mit csinálok.
2019. aug. 6. 09:07
 39/69 anonim ***** válasza:
95%
Te kértél tanácsot, bazky! Foglalkoznom kell vele, ha korrekt választ szeretnék adni.
2019. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként te nyilván nem emlékszel rá, ezért elmesélem neked, hogyan tanultál meg járni; eggyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél. Most komolyan belenyugszol abba, hogy akkor tökösebb legény voltál, mint 21 évesen vagy? Hiszen most sincs egyéb dolgod. Eggyel többször kell megpróbálni, mint ahányszor nem sikerül. Erről szól az egész élet! Van, akinek sikerül, és van, aki feladja. (Aki feladja, annak kizárt, hogy sikerüljön.)
2019. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!