Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jobban járok ha végérvényesen lemondok és nem kérek a lányokból?

Figyelt kérdés
Már 13-14 éves koromban hosszasan elgondolkodtam magamban,hogy miért félek és leginkább,hogy mitől ha a lányokról van szó. Arra jutottam,hogy minél idősebb lettem annál jobban erősödött bennem a félelem és kb. egy éve már elég nagy undor is kialakult a női nem irányába. Lehet,hogy csak a frusztráció beszél belőlem hiszen pár hét múlva leszek 21 éves de felmutatni semmit tudok a lányokkal kapcsolatban. Még 18 évesen volt egy "próbálkozásom" de kudarcba fulladt mivel nem tartottam méltónak magamat ahhoz a lányhoz és tudat alatt tartottam is tőle, hogy mi lenne akkor ha nem utasítana vissza és ezért nagy nyomás volt rajtam és az első perctől kezdve úgy álltam hozzá,hogy el fog utasítani és inkább bemeséltem magamnak,hogy nem érdeklem és ezért megfutamodtam. Kimaradtam a tiniszerelemből és az ezekkel járó élményekből. Amit ma már nem hiszem,hogy nagy fájdalom nélkül be lehetne-e pótolni és valóban lenne-e értelme. Azon is elgondolkodtam már,hogy ha lenne egy párom vajon méltó lennék-e hozzá. Vajon tudok-e majd úgy viselkedni és olyan ember lenni, hogy viszonozni tudjam ezt a hatalmas megtiszteltetését? Nagyon rosszul érezném magam, ha a jövőbeli párom akkor megbánná, hogy engem választott. Nem csak a nőktől hanem összességében az emberektől vagyok eltávolodva. Szórakozni, kikapcsolódni egyszer sem voltam. Elvonultam egyedül a szobámba és így telt el a tinikorom, hogy mindenféle videójátékon játszottam. Mindig szomorúan tekintettem azokra akiknek volt barátnőjük vagy csak ismerkedtek, jól érezték magukat a lányok társaságában. Olyankor nagyon erős szégyenérzet tört rám ha belegondoltam, hogy nekem is így kellene, de tudom, hogy képtelen lennék rá. A szüzességem miatt nem aggódom mert inkább megtartom magamnak,hogy még véletlenül se kelljen emiatt sem csalódnom. Az undorról csak annyi mondanék,hogy magamtól és a lányoktól is undorodom. Amelyik lány már szexelt az valamiért leértékelődik a szememben és utána már nem tudok úgy tekinteni rá mint azelőtt.

2019. aug. 4. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

Már régen kiszakadtam a társadalomból.


Milyen trükkökre gondolsz?


A lányoknak meg ehhez mi köze van?

2019. aug. 9. 09:12
 62/69 anonim ***** válasza:
46%
Persze, csomó jó pasi van, jobban jársz velük.
2019. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
89%

"Már régen kiszakadtam a társadalomból."


Ja, amíg anyuci eltart és nem vág ki otthonról, mint macskát szrni, mert megunta az ingyenélő, életképtelen fiacskáját.

2019. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
Ingyenélőnek nem nevezném magamat. Segítettem anyagilag édesanyámat. De minek is erőltetem nincsen kinek magyarázni sem. Leszarom mit pofáztok itt mindannyian.
2019. aug. 9. 13:40
 65/69 anonim ***** válasza:
89%
Akkor a fsznak írogatsz ki mindennap egy kérdést a nyomorodról, ami senkit sem érdekel?
2019. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

Balázs nem búza, csak fél magától is.


Rég pszichiáternél lenne a helye. Tudja ezt ő is csak tobzódik az uborkalében.

2019. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 A kérdező kommentje:
Nem változna semmi sem ha elmennék. Nem nyilnék meg neki, hogy mi a baj.
2019. aug. 9. 14:05
 68/69 anonim ***** válasza:
Azért egy esélyt adhatnál neki. Végülis mi a legrosszabb, ami történhet, ha elmész egy szakemberhez? Max nem tud segíteni (bár ezt kizártnak tartom).
2019. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:
De nem akarok elmenni.
2019. aug. 9. 20:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!