Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jobban járok ha végérvényesen lemondok és nem kérek a lányokból?

Figyelt kérdés
Már 13-14 éves koromban hosszasan elgondolkodtam magamban,hogy miért félek és leginkább,hogy mitől ha a lányokról van szó. Arra jutottam,hogy minél idősebb lettem annál jobban erősödött bennem a félelem és kb. egy éve már elég nagy undor is kialakult a női nem irányába. Lehet,hogy csak a frusztráció beszél belőlem hiszen pár hét múlva leszek 21 éves de felmutatni semmit tudok a lányokkal kapcsolatban. Még 18 évesen volt egy "próbálkozásom" de kudarcba fulladt mivel nem tartottam méltónak magamat ahhoz a lányhoz és tudat alatt tartottam is tőle, hogy mi lenne akkor ha nem utasítana vissza és ezért nagy nyomás volt rajtam és az első perctől kezdve úgy álltam hozzá,hogy el fog utasítani és inkább bemeséltem magamnak,hogy nem érdeklem és ezért megfutamodtam. Kimaradtam a tiniszerelemből és az ezekkel járó élményekből. Amit ma már nem hiszem,hogy nagy fájdalom nélkül be lehetne-e pótolni és valóban lenne-e értelme. Azon is elgondolkodtam már,hogy ha lenne egy párom vajon méltó lennék-e hozzá. Vajon tudok-e majd úgy viselkedni és olyan ember lenni, hogy viszonozni tudjam ezt a hatalmas megtiszteltetését? Nagyon rosszul érezném magam, ha a jövőbeli párom akkor megbánná, hogy engem választott. Nem csak a nőktől hanem összességében az emberektől vagyok eltávolodva. Szórakozni, kikapcsolódni egyszer sem voltam. Elvonultam egyedül a szobámba és így telt el a tinikorom, hogy mindenféle videójátékon játszottam. Mindig szomorúan tekintettem azokra akiknek volt barátnőjük vagy csak ismerkedtek, jól érezték magukat a lányok társaságában. Olyankor nagyon erős szégyenérzet tört rám ha belegondoltam, hogy nekem is így kellene, de tudom, hogy képtelen lennék rá. A szüzességem miatt nem aggódom mert inkább megtartom magamnak,hogy még véletlenül se kelljen emiatt sem csalódnom. Az undorról csak annyi mondanék,hogy magamtól és a lányoktól is undorodom. Amelyik lány már szexelt az valamiért leértékelődik a szememben és utána már nem tudok úgy tekinteni rá mint azelőtt.

2019. aug. 4. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Emlékszem rá hiszen régebben is pont ugyan ezt írtad nekem. Értem, hogy mit akarsz ezzel nekem mondani. Viszont elkezdenék nyitni a lányok felé és sorozatosan pofára esnék akkor nekem mivel lenne jobb? Most is tudom,hogy nem érdeklem és nem is fogom őket érdekelni sohasem. Akkor miért menjek szándékosan szembe a falnak? Lehet,hogy a Ti szemetekben gyávának tűnök de ha egyszer nem vagyok vonzó a szemükben akkor ezer elutasítás után is ugyanolyan maradnék.
2019. aug. 6. 14:45
 42/69 anonim ***** válasza:
94%
Értem. tehát beszéltünk már régebben. Ennek ellenére nem történt semmi, még mindig tőlünk várod, hogy toljunk eléd egy csajt.
2019. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:
Nem tudnék vele mit kezdeni. Ott állnék bambán. Nem értek a nőkhöz és mivel évek óta mondogatom magamnak, hogy kevés vagyok hozzájuk ezért mára már eltűnt a vágyam is.
2019. aug. 6. 19:05
 44/69 anonim ***** válasza:
94%

Miguel papát nem húzod csőbe Balázs.


Nem ma jött le a falvédőről :D

2019. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
Nem is akartam. Csak őszintén leírtam.
2019. aug. 6. 19:36
 46/69 anonim ***** válasza:
94%

Nem értesz a nőkhöz? No, akkor ott tartasz, mint a férfitársadalom 99%-a. Férfiként ugyanis baromi nehéz megérteni a nők lelkivilágát, gondolkodásmódját. Majdhogynem lehetetlen. Sok, nagyon sok időt el kell tölteni a társaságukban, hogy azt mondhasd, kapiskálsz valamit. Szóval ez nem mentség. Mondd meg az igazat; félsz a pofára eséstől. És fogalmad sincs, hogyan kezdjél hozzá. Tipikus tünet! Itt jelentkeznek a felnőttkor első problémái. Itt már nem szülők tolják a segged alá, amit kívánsz, hanem neked magadnak kell megszerezned. Ehhez bizony fel kell nőni. Végérvényesen, visszavonhatatlanul.

És hadd mondjak még valamit. Engem bölcsnek szoktak tartani. Tudod ki a bölcs? Aki rengeteget hibázott. Mert tanulni csak a saját hibáiból tud az ember. Ahhoz meg, hogy hibázzon, próbálkoznia kell! Átélni a kudarcot, és tanulni belőle. Aztán megpróbálni máshogy. Én sem a sarki fűszeresnél vásároltam a tudásomat. Csináltam, hogy tudtam, és KÖZBEN fejlődtem.

2019. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
Mindenki fél a pofára eséstől. De nem kezdek bele abba,hogy a közelükben legyek vagy ismerkedjek velük mert nem érzem jól magamat a közelükben. Inkább kerülöm őket és így ha gyáva is vagyok de kellemetlenséget nem okozok magamnak. Nem fogok olyanba belekezdeni ami már az elején kudarcra van ítélve.
2019. aug. 7. 10:51
 48/69 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha nőnek öltöznél?


Kirúzsonád magad, egy szőke céda paróka. Így nem lenne gond nők közelében létezned.


Gyakorolnál, tapasztalnál, fejlődnél.


Senkinek nem tűnne fel, hogy egy kétméteres állat vagy, Shrek fejjel. Befogadóak a nők!

2019. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:
Hallani sem akarok róla.
2019. aug. 7. 12:08
 50/69 anonim ***** válasza:
93%
Balázs megint kezdi. Törölték a nagy kérdésedet és újra ugyan az a téma. 🙄
2019. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!