Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érthető, ha a péniszméretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha a péniszméretem miatt sohasem mertem lányokkal ismerkedni? Van aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
Rendkívül komplexusos vagyok és akárhányszor meglátok egy lányt, mindig az jut eszembe, hogy nem lennék neki elég és semmi értelme próbálkoznom, mert csak az önbecsülésemet zúznám porrá azzal, hogy kicsi vagyok neki. És az a gond, hogy sajnos bőven van rá okom is, ez nem egy alaptalan jajveszékelés. Igazából görcsösen nem is vágyom kapcsolatra, de tudom, hogyha majd az egyetemről kikerülök a nagybetűs életbe, akkor baromi komoly társadalmi elvárásokkal fogok szembesülni ("hogy nincs még barátnőd/csak nem meleg vagy/nézzétek egyedül annak a kis nyikhajnak nincs barátnője a team-en belül hehe").

2019. aug. 6. 10:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"A legférfiasabb férfiakat is visszautasítják sokszor"


Ja, csak nem a farkuk miatt!

2019. aug. 6. 12:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha neked pinád tág, akkor meg ki se tudod elégíteni a pasit.. szóval menj inkább kurni te ribi :D
2019. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem tudom kibírni a negatív elutasítást/kritikát."

Hát, rossz hírem van, pajti. Te állást se keressél, mert hátha elutasítanak. Fűnyírót se skarjál kölcsönkérni, mert hátha elutasítanak. Szerinted ez így rendben van?

Hogy megvigasztaljalak, az étrended megváltoztatásával ezen is tudsz változtatni. Igez, a farkad akkor is csak Túró Rudi marad...

2019. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!