Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Viszonzatlan szerelem miatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem miatti depresszió kiheverésére van valami tipp?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja nem találkoztam vele és kibírtam, hogy nem írtam neki. De még mindig nagyon depis vagyok emiatt. Elutaztam több helyre is, a Föld másik végébe is, buliztam, kocsmáztam, barátokkal találkoztam, balatonos kertipartykra mentem,fesztiváloztam. Több műszakban dolgozom, új vállalkozásba tervezek belevágni, filmeket nézek. Minden létező módon próbálom elterelni a figyelmem, de egyszerűen képtelenség.

Tudom, hogy van egy ilyen mondás, hogy "Nagylelkűen felejtsük el azokat, akik nem tudnak szeretni minket!", de egyelőre nem megy. Nektek mi segített?


2019. aug. 6. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Ismerkedtél is közben? Erről nem írtál.
2019. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, az inkább menekűlés a gyász elől. Állj meg, gyászold el.

33/f

2019. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam ismerkedni,de egyelőre senkihez sincsen kedvem.


De hogyan heverjem ki, ha nem meneküléssel?

2019. aug. 6. 21:02
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nem minden esetben lehet sürgetni sajnos. De egy új ember valóban segíthet ezt a folyamatot lezárni.
2019. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

"De hogyan heverjem ki, ha nem meneküléssel?"

El kell gyászolni mint bármilyen veszteséget.A bulizás, szex, utazás, egyebek nem segítenek.

Adj időt magadnak, de mértékkel és utána soha többé ne nézz hátra, legalábbis ez legyen a cél.

2019. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben csak az idő segít.
2019. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam hogy "gyászoltam" és az vált be nálam hogy reggel 5-kor keltem és este 8-9 óráig úton voltam, mivel a munkám ilyen. Szóval semmire se jutott idő, csak azt vártam minden este hogy aludhassak, nagyon fárasztó még mindig, ugyanígy pörgök azóta is és nagyon megéri, van pénz.
2019. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Foglalkozz minél több olyan dologgal, ami úgy érzed, hogy lélekben eltávolít tőle, vagy esetleg az egész szerelem-témától. Pl. elvont, spirituális dolgokkal.
2019. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy miért nem viszonozta a szerelmet, de nyersen, kendőzetlenül válaszoljon. Én is epekedtem egy nő után 8 hónapon át, minden gondolatom körülötte forgott. Majd elmondta, hogy bár tetszem neki, de virágnyelven megfogalmazta, hogy izmosabb és gazdagabb pasi kell neki. Amióta tudom hogy ilyen felszínes, egycsapásra kiábrándultam belőle, elmúlt a vágyódásom a nő iránt. Sőt, most már meg is vetem. Azóta felhőtlenül élek :)

B-terv: találj egy jobbat annál, mint aki iránt így érzel. Bár ez nem mindig működik mert az ember a szerelmét látja a legjobbnak.


31/f

2019. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Dobjál be egy "antidepikiheveri" tablettát, aztán meg nyugodtan verd ki.. :D
2019. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!