Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Viszonzatlan szerelem miatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem miatti depresszió kiheverésére van valami tipp?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja nem találkoztam vele és kibírtam, hogy nem írtam neki. De még mindig nagyon depis vagyok emiatt. Elutaztam több helyre is, a Föld másik végébe is, buliztam, kocsmáztam, barátokkal találkoztam, balatonos kertipartykra mentem,fesztiváloztam. Több műszakban dolgozom, új vállalkozásba tervezek belevágni, filmeket nézek. Minden létező módon próbálom elterelni a figyelmem, de egyszerűen képtelenség.

Tudom, hogy van egy ilyen mondás, hogy "Nagylelkűen felejtsük el azokat, akik nem tudnak szeretni minket!", de egyelőre nem megy. Nektek mi segített?


2019. aug. 6. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik vagy F vagy N?
2019. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedni kell, azt pont nem csináltad! Az a baj, hogy a nőkkel nem ismerkedsz, csak olyannal akarsz tárgyalni, aki nagy ritkán bejön neked nagyon... Ebből az lesz, hogy tartod a kapcsolatot, vagy legalábbis éredekel 1 évben 1 nő. Senki más nem érdekel, levegőnek nézed. Ezzel kizárod azt, hogy pont valami kialakuljon és a személyisége is hozzátegyen valamit egy nőhöz. Nem így kell hozzáálni! Ha elkezdesz ismerkedni más nőkkel is és nyitott leszel, belátod hamar majd, hogy vannak rajta kívül is értelmes, normális nők
2019. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem jött be a "kutyaharapást szőrével" dolog. Hiába tetszett a másik,neki a nyomába nem ért.
2019. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!