Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes kisportolnom kigyúrnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kisportolnom kigyúrnom magam átlagos izomtalan férfiként vagy teljesen felesleges mert a nőknek úgyis a személyiség számít azaz mennyire vagy humoros, mennyire tud veled jól elbeszélgetni és mennyire vagy intelligens?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy ez a fontos mert rengeteg nem olyan helyes, még kövérebb férfiaknak is van csinos barátnőjük ha jó a humora és intelligens, sajnos engem se intelligensek sem gondolnak, se humorom sincs, állítólag így ezekben nem vagyok jó viszont ha kigyúrom magam akkor azért ér valamit
2019. aug. 16. 18:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
10 év edzés után mondom neked , 0% -al több nőt vonzok, mint azelőtt. Persze én magam miatt és a mozgás fontossága miatt csináltam/csinálom. Ebből a szempontból megéri. De ha a nőket reméled ettől, akkor bele se kezdj!
2019. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem mondom, hogy ne sportolj vagy gyúrd ki magad, de azért csodát ne várjál tőle. Ugyanis azt kell megérteni, hogy a nők *született* jópasit akarnak, aki a jó génjei köszönhetően alapból bejön a nőknek, és nem kigyúrt béna pasit.


Ezért is szoktam mosolyogni a jó tanácsokon, hogy legyen kutyád, hobbid, fejleszd a személyiséged, meg hasonlók. Tök mindegy, ha nem nézel ki jól, ívben tesznek mindezekre. Mint mondtam, jó pasit akarnak, nem hobbival, kutyával vagy bármilyen személyiséggel rendelkező béna pasit.

2019. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a nők miatt csinálod akkor totál értelmetlen és fölösleges.


Lásd:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ, a magyar nők egy árva petákot sem érnek. :))
2019. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Erdemes, persze. Akarod, hogy szexinek lasson es buszke legyen rad a kitartasodert vagy nem?
2019. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Az egy életforma. Tudom a punciért bármire képes vagy, és a legfőbb motivációs tényező az életedben, de egy normális ember nem a csajokért gyúr, hanem a többi férfi miatt. A tiszteletért, érted?
2019. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Azért felesleges, mert egyrészt minimum 10 évre van szükséged ahhoz, hogy legyen valami látható eredménye, másrészt ezzel csak a felszínes nőket vonzod be, akiket csak a külsőd fog érdekelni.

Persze, meg lehet 2-3 évet spórolni cuccozással, de hosszú távon te fogod megszívni. Amit koksszal szerzel, azt csak koksszal tudod megtartani.

2019. aug. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17: Nagyon szép eredményeket lehet elérni fél év alatt is szerek nélkül, persze nem Lazar Angelov szintre kell gondolni. A fejlődés eleinte lesz a leggyorsabb, utána lassul majd. De egy egészséges sportos fizikum szerintem jó edzéssel jó kajával 1 év alatt összejön.
2019. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne más miatt sportolj vagy gyúrj hanem magad miatt ,ha jól esik vagy ha nem vagy megelégedve magaddal . A külső nem minden,szóval hiába pattintod ki magad ha 0 intelligencia és humor társul hozzá
2019. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én voltam már versenysportoló Adonisz is, 50 fölött meg már csak vékonyka öreg.

De tán fél év volt, míg pár nélkül éltem, szóval ez nem dönt el semmit.

De sportoljon csak, abból baj nem lehet.

2019. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!