Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, fiúk! Párotokul csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Párotokul csak szép not fogadnátok?

Figyelt kérdés

Olyan not, akit rajtad kívül más is kifejezetten szépnek tart?

A jelleme szimpatikus lehet neked, de nem zavarna, hogy az ismeroseitek rossz megjegyzéseket tennének a külsejére ha nem olyan szép a lány.

Remélem értitek és kérlek ne gyertek azzal, hogy mindenkinek más a szép. Aki tényleg szép az ugyanis sokaknak tetszik

Korotokat is írjátok oda.



2019. aug. 16. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Szeretőnek nem a szépség az első ott a szenvedély fontosabb.39F
2019. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Elég, ha valami megfog benne. Ez lehet a mosolya (plusz pont a mosolygödröcske, wahhh imádom), hangszíne, tekintete, beszédstílusa, gesztusai, mozdulatai, megjelenési stílusa, akármi. Engem kifejezetten felvillanyoznak azok a nők, akik rejtegetik a testi bájaikat, nem teszik közszemlére, értsd kicsit szomszéd lány vagy bölcsész típus, szürke kisegér szemüveggel, akár fogszabival is. Fütyülök a környezetem véleményére, az a lényeg, hogy nekem tetsszen. 31F
2019. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Lazy Lover ***** válasza:
Nem a belső is szàmít
2019. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elso rendes kapcsolatra gondoltam, nem szeretore.
2019. aug. 16. 23:53
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted itt csak jóképű férfiak vannak, hogy mindenki csak szép nőkkel jönne össze? Nem árt a realitás talaján maradni :D
2019. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A kevésbé jókepueknek is vannak igényeik.
2019. aug. 17. 00:02
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyn sokkal rondább mint Vasorrú Bába. Fontosabb, hogy jó lelkű legyen. Kollégámnak csinos orvos felesége volt. Kihallatszott a telefonbúl, hogy ordibál férjével. Nem baj ha hét feje van. A tűzokádás viszont nem hiányzik.
2019. aug. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Csak olyan nővel jövök össze, akit én szépnek tartok!


De itt az én a fontos. Több olyan barátnőm is volt, akire a férfi ismerősök azt mondták, hogy csúnya. Szerintem gyönyörű volt, de kétségkívül volt olyan része a külső tulajdonságaiknak, ami miatt más férfinek nem tetszettek.


Haverom most vett el egy lányt, akit meg én tartok csúnyának, de ő csak felsőfokú jelzőket tud agatni a nő kinézetére. És sok éve vannak együtt, a srác jóképű, tehát nem az az ok, hogy nincs más lehetősége.


Szóval, közhely ide-oda, a szépség relatív

2019. aug. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Kėrdező, kėrdėskiírás helyett inkább kinyithatnád a csipás szemed és kimehetnèl az utcára csak úgy nèzelődni.

Szerinted csak a nagyon szèp csajoknak van párjuk?

Te mèg soha nem láttál nagyon kövèr nőt vagy átlagosat kapcsolatban?

2019. aug. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel, hogy mások mit mondanak választottamról. Az ilyen negatív vélemények csak azt minősítik, akinek a száját elhagyják.

Azzal jövök össze, aki nekem tetszik, aki vonzó számomra, és akivel sok a közös bennün, megértjük egymást.

2019. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!