Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, fiúk! Párotokul csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Párotokul csak szép not fogadnátok?

Figyelt kérdés

Olyan not, akit rajtad kívül más is kifejezetten szépnek tart?

A jelleme szimpatikus lehet neked, de nem zavarna, hogy az ismeroseitek rossz megjegyzéseket tennének a külsejére ha nem olyan szép a lány.

Remélem értitek és kérlek ne gyertek azzal, hogy mindenkinek más a szép. Aki tényleg szép az ugyanis sokaknak tetszik

Korotokat is írjátok oda.



2019. aug. 16. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Még is miért érdekeljen az, hogy hány ember szerint szép??

Hány ember szerint jó a belső értéke?

Nekem legyen szép és jó. Azzal tudok boldogan harmonikusan együtt lenni. Sok helyen, a nagy átlag, hogy legyen magas és vékony a nő. Miért kéne nekem ilyennel lenni?? Azért hogy mutogassam? Mert én az alacsonyabb, kicsit telt nőkért vagyok oda. Nem érdekel, ha körülöttem 10-20-30 ember szerint találhattam volna jobbat, mikor nekem ő a tökéletes.

2019. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Őszintén szólva tojok rá hogy ki mint mond arra aki nekem tetszik. Engem átlag a személyisége fog meg az embernek. Legyen az bármilyen testbe. Már tetszett olyan nő, akit a barátok fújoltak kis túlsúly miatt. vagy mert nem volt szerintük álom nő. De ez így van rendjén.
2019. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

1, Nem feltétlen csak a szép nők a zsánereim, hanem nekem a személyisége fontosabb, azaz, hogy ne legyen hárpia, gonosz lélek;

2-3, Egyrészt: mivel kicsi az ismeretségi köröm, így nem feltétlen tudná a meglévő kevés ismerős lecsekkolni, hogy milyen is az illető. Másrészt: nekem-, illetve egymásnak legyünk jók - szerintem;

"Az, aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, még ha össze is gyűrte az ágy." /Charlie/

2019. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Nekem tetszenek az érdekes arcú nők.

2019. aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Olyan nőt keresek aki NEKEM bejön külsőleg-belsőleg!

Az hogy másnak nem tettszik kit érdekel?

2019. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig ha gondolod küldj egy képet.

F36

2019. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert, ha nem lehet a legszebb az enyém, akkor inkább pusztuljak meg egyedül. :)
2019. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen. Én oda vagyok nagyon a szép nőkért. Mint ahogy a nők is elolvadnak egy magas, jóképű kedves pasitól. Persze az más kérdés hogy nekem ez nem igazán jön össze, mármint egy szép(de még átlagos sem) nő meghódítása. Én vagyok a láthatatlan ember:)
2019. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mit mondanak az ismerőseim. Eleve haverom pl bizonyos hajszíneket utál, nekem pedig tetszik, szóval az, hogy szerinte csúnya egy nő az relatív. Nekem tetsszen az a lényeg. Nem mások véleménye alapján szeretnék párt. Igen, csak szépet, aki számomra szép. Ez pedig ha hiszed ha nem, tényleg egyénenként változik. (32/F)
2019. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!