Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire bunkók a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkók a nők? Miért ilyen a mai generáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves vagyok, több és hosszú párkapcsolatom is volt már de mindnek vége lett saját döntésem végett. Sajnos egyikőjük sem volt megfelelő de ezt napokig részletezhetném miért nem is ez a lényeg. Most pár hónapja már egyedül vagyok. Normális srác vagyok és vágyom társra, egy nőre aki tényleg nő minden szempontból, akivel el tudom képzelni a 20-as éveim végét mint családanya. Próbálok ismerkedni, Badoo, Tinder, Facebook, Messenger stb stbstb. Válaszra sem méltatnak. Írok, igényesen kultúráltan és normálisan, néha egy kis humort beleviszek és semmi. Elolvasta, látta de válasz nem jön. Van akivel beszélgettem napokig vagy hetekig, nem adja meg a telefonszámát, kiderül hogy milyen háttere van, kiderül hogy számomra nagyon nem megfelelő. Nincsenek über durva igényeim. Gondolom olyan nagyon ronda se lehetek 17 éves korom óta 1-2 hónap megszakítással végig volt párom 6 éven keresztül. Mi történt a világban? Mi ez a sok elutasítás? Miért szarnak le konkrétan? Kezdem hitemet veszíteni az egész társadalomban és teljesen bezárkózni.



2019. aug. 18. 11:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
92%

"Sajnálom, hogy ennyivel érettebb vagyok a korosztályomnál és nem kívánok számomra buta emberekkel ismerkedni és együtt lenni, nem tudok velük azonosulni"


Mégis évekbe telt, mire rájöttél, hogy az akkori párod 'nem normális'. Nagyszerű emberismeretről tettél ezzel tanubizonyságot.


Ügyes vagy.

2019. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Eleinte nyilván nem volt probléma, hanem az idő előrehaladtával megváltozott sajnos negatív irányban :) Gondolkozz már hülye én se vagyok hogy évekig legyen valakivel
2019. aug. 18. 12:49
 23/40 anonim ***** válasza:
93%
És arra gondoltál már, hogy esetleg a stílusoddal van baj? Engem kevés dolog tud jobban idegesíteni annál, mint amikor valaki beképzelt és tudálékos. Vannak elvárásaid, ez teljesen rendben van, legyenek is, de te se felelhetsz meg minden nőnek. És igazad van abban, hogy a korosztályunkban sok a "defektes", de ugyanúgy sok az értékes ember is, csak meg kell őket találni. A messenger meg a face meg tényleg nem társkereső. Velem is előfordult már, hogy rám írtak. Udvariasan visszautasítottam, de akkor meg én lettem a szemét. Innentől kezdve nem érdekel, nem hiszem amúgy se, hogy lelkitörést okozna egy vadidegennek, hogy nem írok neki vissza facen.
2019. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
94%

23 évesen több HOSSZÚ párkapcsolat? Az igen! 5 éves korodtól ugyanazt a kislányt kísérted haza a napköziből? Vagy az már nálad tartós kapcsolat, akivel egy éve randizol?


Ez már így önmagában kizáró ok lenne nálam.

Az is, amit és ahogy írtál. Ez is olyan, mint a bemutatkozó levél. Kapásból tiltás.


A netre pedig más szabályok érvényesek. Nem vagyok köteles minden nap egy órát áldozni az életemből, hogy udvarias elutasításokat írogassak.

2019. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező, egyszerű: jóval több a férfi, mint a nő, evidens ezek után, hogy a nő a saját szintje fölött fog keresgélni, pusztán mert megteheti. Dehogy fogja ő beérni a maga kaliberű férfival, a "suba subához" álszent dumát csak mi kapjuk.

A társadalmunk egyébként már nagyon rég megérett a pusztulásra, ez csak egy ok a sok közül.

2019. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Végre egy értelmes hozzászólás :D

Igen, igazából az a baj hogy a fiatal kislányokat otthon elkényeztetik egész iskolás koruk folyamán, általános iskolások már iFosokkal futkoznak aztán jön az egyetemi időszak, végig ki van nyalva a seggük és milyen kapcsolatot keres? Pézeszsákot aki tovább finanszírozza a kis cuki kis instagramos szépséges tüncimünci életét.

Egy a gond lehet én vagyok hülye de ha full pénzeszsák lennék akkor se adnék egy forintot se ezeknek mert annyit érnek :D

2019. aug. 18. 15:16
 27/40 anonim ***** válasza:
96%
Lenezed a noket, az a te bajod. Erdekes modon van jo nehany lany, aki a te korodban mar jegyben jar, valamiert te nem kellesz nekik.
2019. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Nálam nem a jegyben járás a mérce, nagy kaland aztán? 3 év után válnak úgy is :D Ma már nagyon nagyon nagyon kevesen maradnak együtt. Házasodni nem is célom mert értelme nincs, az én vagyonomat meg nem viszi el egyik se mikor viszket neki 40 évesen majd. Ha házasodok esetleg akkor is szerződéssel.
2019. aug. 18. 15:34
 29/40 anonim ***** válasza:
92%
Ertem, szoval hazassag nincs, gyerek az kell, minden no bunko. Meg nehany kozhely? Azt meg nem irtad, hogy el is ferfiasodtak a nok, bezzeg regen.
2019. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a bajod azzal, hogy számomra a házasság csak feltételekkel jöhet létre. Fontosabb a biztonságom mint a örök holtig tartó nemlétező szerelembe hit.... Nem szeretnék 40-50 éves koromba egy garzonlakás után futkozni mert kiraktak otthonról :D
2019. aug. 18. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!