Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire bunkók a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkók a nők? Miért ilyen a mai generáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves vagyok, több és hosszú párkapcsolatom is volt már de mindnek vége lett saját döntésem végett. Sajnos egyikőjük sem volt megfelelő de ezt napokig részletezhetném miért nem is ez a lényeg. Most pár hónapja már egyedül vagyok. Normális srác vagyok és vágyom társra, egy nőre aki tényleg nő minden szempontból, akivel el tudom képzelni a 20-as éveim végét mint családanya. Próbálok ismerkedni, Badoo, Tinder, Facebook, Messenger stb stbstb. Válaszra sem méltatnak. Írok, igényesen kultúráltan és normálisan, néha egy kis humort beleviszek és semmi. Elolvasta, látta de válasz nem jön. Van akivel beszélgettem napokig vagy hetekig, nem adja meg a telefonszámát, kiderül hogy milyen háttere van, kiderül hogy számomra nagyon nem megfelelő. Nincsenek über durva igényeim. Gondolom olyan nagyon ronda se lehetek 17 éves korom óta 1-2 hónap megszakítással végig volt párom 6 éven keresztül. Mi történt a világban? Mi ez a sok elutasítás? Miért szarnak le konkrétan? Kezdem hitemet veszíteni az egész társadalomban és teljesen bezárkózni.



2019. aug. 18. 11:08
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Mit értünk leépítés alatt? Több év együttlét után rájöttem hogy nem normális? Persze hogy nem kérek belőle.
2019. aug. 18. 11:35
 12/40 Lazy Lover ***** válasza:
5%
Szerintem ne neten ismerkedj mert ott defektes meg aranyásó nők vannak
2019. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
12-es: Igen jól látod :) Rengeteg a defektes ember. Élőben hogy csinálnád? Tudod a közösségi média létezése óta elkorcsosult a világunk, ha megszólítasz az utcán valakit 3 esély van, pofánvág, sikítva elfut, azt hiszi ki akarod rabolni. Sajna ezen a szinten járunk.
2019. aug. 18. 12:05
 14/40 anonim ***** válasza:
90%

Vagy a külsoddel van a baj. Ez a korosztály a bulizasrol tapasztalatszerzesrol szól. Ha te komolyabb2vagy nézz idosebb nőt magadnak, vagy keresgelj tovabb. Ne vard el h 20 éves nőnek 35 éves elettapasztalata legyen,mert az nem reális. Ha azt város h pofara esnek es akkor majd jönnek hozzad2,az még baromi sok ido,lehet majd ha 40 évesen lesznek!

A másik meg az h nem tudod kivédeni a media hatasat rájuk,meg a like egonovelest sem a.versenyt2a.sok más pasival.

Próbáld meg lazabban venni!

2019. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda élettapasztalatok 23 évesen...
2019. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
95%
Facsén és Messengeren semmit nem kell visszaírni kéretlen üzenetekre. Ezek nem társkeresők.
2019. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Ahogy látom kár volt ide kérdést feltennem, igazából semmit nem értem el vele a 2. válaszolón kívül.

Rengeteg vak, hülye és szar gondolkodású ember van itt. Sajnálom, hogy ennyivel érettebb vagyok a korosztályomnál és nem kívánok számomra buta emberekkel ismerkedni és együtt lenni, nem tudok velük azonosulni.

2019. aug. 18. 12:14
 18/40 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Haveri tàrsasàgod nincs? Én ott ismerkedek vagy utcán
2019. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem feleslegesen dobálózol itt a nagy tapasztalataiddal és nézel le egy teljesen generációt, mert ez senkit nem érdekel. Csak önteltnek tűnsz tőle. De a kedvedért leírom, hogy az UK (jelenleg is kint élek) egyik legjobb egyetemére járok, és két könyvemet is megjelentették idekint. Értékesebb ember lettem, mint az, akit nem vettek fel egyetemre, hanem mondjuk otthon ápolja a beteg édesanyját? Nem.

Valaki 17 évesen többet ér el, mint sokan 50 évesen. Az eredmények nem korhoz, hanem személyhez kötöttek.

Én az egyetemen és a hobbijaimból fakadó közösségekben ismerkedem. Nem csak a net és az ismeretlenek leszólítása létezik. Még Magyarországon volt pár ilyen eset, de egyik rosszabb volt, mint a másik. Mindegyikük tőlem várta a beszélgetést, holott ők szólítottak meg.

Biztos megtalálod majd te is a közösségedet, csak nem kéne leragadni egy helyen. A világszemléleteden pedig igazán nyithatnál, mert hiába mondod magad érettnek, ha emberileg értékelhetetlen vagy.


21/L

2019. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
88%

Most mit vársz mit mondjunk neked? Egy komplett generációt hülyézel le, meg a nőket. Egyetértésre vágysz vagy dicséretre? Kicsit fogd vissza az egoizmusodat, mert mindig van mit tanulni az életben! Néha empátiát például... Meg attól, amiért te érettebbnek tartod magad, még senki sem fog hanyatt esni előtted. Nem vagy annyira különleges, sokan akarnak komoly párkapcsolatban lenni. Sajnáljuk, amiért nem látod meg a generációd értékeit, de akkor biztosan rossz oldalt nézel.

Sok üdv diplomákkal, nyelvvizsgával, publikációkkal, ösztöndíjakkal.

2019. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!