Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire bunkók a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkók a nők? Miért ilyen a mai generáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves vagyok, több és hosszú párkapcsolatom is volt már de mindnek vége lett saját döntésem végett. Sajnos egyikőjük sem volt megfelelő de ezt napokig részletezhetném miért nem is ez a lényeg. Most pár hónapja már egyedül vagyok. Normális srác vagyok és vágyom társra, egy nőre aki tényleg nő minden szempontból, akivel el tudom képzelni a 20-as éveim végét mint családanya. Próbálok ismerkedni, Badoo, Tinder, Facebook, Messenger stb stbstb. Válaszra sem méltatnak. Írok, igényesen kultúráltan és normálisan, néha egy kis humort beleviszek és semmi. Elolvasta, látta de válasz nem jön. Van akivel beszélgettem napokig vagy hetekig, nem adja meg a telefonszámát, kiderül hogy milyen háttere van, kiderül hogy számomra nagyon nem megfelelő. Nincsenek über durva igényeim. Gondolom olyan nagyon ronda se lehetek 17 éves korom óta 1-2 hónap megszakítással végig volt párom 6 éven keresztül. Mi történt a világban? Mi ez a sok elutasítás? Miért szarnak le konkrétan? Kezdem hitemet veszíteni az egész társadalomban és teljesen bezárkózni.



2019. aug. 18. 11:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező! Negatív a hitrendszered!
2019. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Tokre megertem az aggodalmaidat kerdezo, viszont en a lanyoknak mindig azt javaslom, hogy olyan ferfiert ne vallaljak a terhesseggel es anyasaggal jaro kockazatokat, aki sajat maga nem hajlando semennyi kockazatot vallalni. Az ugy nem teljesen tisztesseges, hogy te magadat korbebastyazod mas meg boldoguljon, ahogyan tud.

Amugy eddig a te merleged is a harom evente szakitas, kicsit furcsa, hogy ilyen gogos vagy. :) Hadd kerdezzek meg valamit ezzel kapcsolatban: szoval akik hazasodnak azok biztosan szetmennek es te majd jol rohogsz rajtuk, de a te hazassag nelkuli kis csaladod az biztosan egyben lesz? Tenyleg ezen mulik egy kapcsolat sikere?

2019. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
93%
Azért szrnak le mert senki sem tartozik neked semmivel. Vagy te mit gondoltál, hogy ráírsz egy idegen nőre és akkor neki kötelessége járni veled? Miért foglalkozzon veled ha nem érdekled?
2019. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy teljesen körbe bastyazom magam. Ami közös az az is lesz, de valamennyi biztosíték mindig lesz. Nem azt mondtam hogy az enyém örökké tartana házasság nélkül, de ha már vége akkor ne legyek foldonfuto kisemmizett ex csaladapa aki egy nő áldozata lett.
2019. aug. 18. 16:24
 35/40 anonim ***** válasza:
97%

"az én vagyonomat meg nem viszi el egyik se"


Vagy te az övét, ha ő keres jobban. A meglévő vagyon meg különvagyon. Honnan szeditek ezeket a hülyeségeket?

SOkszor pont a pasi akarja kisemmizni a nőt.


A múlt héten volt egy kérdés itt, hogy a feleség akarja a férj vagyonát megkaparintani, konkrétan egy házat. Aztán azért csak kiderült, hogy az a ház a feleség különvagyona, mert házasság alatt örökölte.

2019. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
94%

"Gondolom olyan nagyon ronda se lehetek"


Ez lehet, de ahogy vélekedsz a nőkről, nem sok babér fog neked teremni.

2019. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de minek neked valaki, aki csak a pénzedre pályázik, szívja a véred, irritál már a puszta létezése is, és arra rendezted be az életed, hogy megvédd tőle? Veszel egy műpuncit, és tudja mindazt, amire neked igényed van. Instagrammja sincs, nem is lesz, megígérem.
2019. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
94%
Olvasd már vissza saját magadat, légyszíves. Mindenki hülye, bunkó, sz.r... Fröcsögsz egyfolytában. Ez jön le rólad a nőknek. És még a fejedről kép se kell hozzá.
2019. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
90%

Egy újabb incel kis hülyegyerek hisztije.

Kérem lapozzanak, semmi érdekes.

2019. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
50%
Sok ostoba, frusztrált fap*na jól megmondta szegény srácnak...
2022. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!