Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja azt édesanyám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt édesanyám, hogy 27 éves fiúként nulla egzisztenciával és magányosan/fásultként egy barátnő hiányzik, hogy egyenesbe jöjjön az életem?

Figyelt kérdés
Még tanulok, nem dolgozom és nincs egzisztenciám illetve nulla szociális életem van, de anyám szerint csak egy barátnő hiányzik, hogy végre megnyíljon az életem, kimozduljak és egyenesbe jöjjek, mert a szex és szerelem lelkileg helyretenne és utána minden más sokkal eredményesebb lenne (egyetem, karrier, társaság stb.). Én hiába mondtam neki, hogy "jaj, ez nem így működik", de nagyon el van tévedve. Ami azt illeti inkább nagyon naiv, mert azt hiszi, hogy a szerelmet bármikor ki lehet alakítani és semmi követelményt nem kell hozzá megugrani (külső, egzisztencia, személyiség) csak az új magától jön és azt hiszi, hogy huszonévesen is még a tiniszerelem jellemző, amikor nem számít semmi pénz, karrier, külső akármi csak a másik rákapjon a rózsaszínködös szerelemre, ami már akkor se igaz, mert már a tiniknek is a vonzó, szép fiúk jönnek be miközben én még külsőre se vagyok átlagos. Szegény nagyon el van tévedve.

2019. aug. 22. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Miert nem mondod el neki hogy neked barat kell nem baratno XD
2019. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Magadért semmit nem tettél eddig. Úgy sejti, hogy másért talán tennél. Lehet, hogy téved és másért se. Marad a rinya, hogy nem vagy elég gazdag egy kapcsolathoz.


Anyád hibázott, tény, de nem abban, amit most mondott. Korábban. Sokkkkal korábban!

2019. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem 100ad annyira se hiányzik egy baráti társaság, mint egy barátnő. De utóbbi is már évek óta csupán kósza gondolat, manapság pedig már igényem se lenne rá. De ő folyton csak ezt hangoztatja, főleg, hogy mintha amúgy is én rajtam múlna a dolog.
2019. aug. 22. 15:52
 4/11 A kérdező kommentje:

"Marad a rinya, hogy nem vagy elég gazdag egy kapcsolathoz."


Kicsit félreértetted a kérdés hangvételét. Én egyáltalán nem rinyálok csak nem értem miért ennyire naiv anyám, mikor normális egzisztenciával, korrekt külsővel és kiegyensúlyozott személyiséggel is nehéz lenne a társkeresés nemhogy így. De szerinte pont, hogy nekem lenne aduász a kezemben azzal, hogy egy barátnő rendbe tenné az életemet. Szóval totál fordítva gondolkozik. Hülye példával: mintha azért vennél 20 milliós BMW-t, hogy utána azáltal legyél gazdag.

2019. aug. 22. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom kezdi azt erezni hogy a nyakàn vagy.

Bnö melo aztan hazassag es ne 40 eves agglegeny legyel mellette aztàn. Gondolom mint anya nem ezt akarja latni

2019. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem már belefaradt hogy neki kell téged nevelnie, és atadna ezt a terhet egy másik nőnek.
2019. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert az lenne a normális, hogy találsz egy társat és családot alapitasz, még 40 éves korod előtt.
2019. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan, ahogy írták. Nem azt akarja hogy jajj de jól mutasson már melletted egy lány, hanem hogy ne a mamahotelben élj még 27 évesen is, hanem állj a saját lábadra és húzzál el, alapíts családot stb. Ez minden rendes szülő vágya
2019. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán mert ha vannak célok, akkor könnyebb. Egy barátnő pedig elég szép motiváció tud lenni. Például ha belegondolok, hogy kéne egy lakás... hogy egyedül hazamehessek és szólnom se legyen kihez. Ez nem vonzó. De ha "kéne egy lakás, hogy összeköltözhessek a barátnőmmel" az mindjárt másképp hat. Na, érted....
2019. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Egy barátnő pedig elég szép motiváció tud lenni."


Hát... ha 27 éves koromra odáig nem jutottam el, hogy lediplomázzak és legyen egy... bármilyen állásom, akkor ott már fejben vannak nagy gondok és nincs az a barátnő, aki akkora motivációt tudna jelenteni, hogy ezen képes legyek változtatni. Meg ez amúgy is ilyen ördögi kör, 22-es csapdája lenne. Addig nem lesz egzisztenciám amíg ki nem szakadok ebből a vegetatív/motiválatlan állapotból, de ha ehhez barátnő lenne szükséges, akkor meg az nem fog megvalósulni, hiszen nincs egzisztenciám és karrierem, ami fontos a csajoknak.

2019. aug. 22. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!