Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz ismerkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz ismerkednem a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szép, csinos lánynak tartanak, nagyon sokan megneznek, aranyos, mosolygós típus vagyok, és bár kicsit félénk, de egyébként szeretek beszélgetni, programokra járni. Ha valaki elhiv randira, ott mindig közvetlen vagyok.


Őszintén nem értem, hogy mi lehet a gond.

Mert az tény, hogy nagyon kevesen jönnek be nekem, de az meg túlzás, hogy senki, szoktam látni olyan srácokat, akik tetszenek, de eloben valahogy annyira nincs semmi. Vagy csak szemezesig jut el a dolog, vagy még annyi sem.

Neten meg már nagyon belefaradtam az évek alatt.


Hogyan kellene akkor ismerkednem?


2019. szept. 4. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
küldj cicis képet
2019. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Kevesebbet kéne hazudni, és keress egy tapló hazug parasztot aki majd megaláz és kihasznál.

Minden nő ezt imádja, az egyszerű csendes srácok sehol nincsenek.

2019. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Mintha csak magamat olvasnám, szinte szóról szóra. Ebből kifolyólag mondjuk sajnos ötletet sem tudok adni.

Nincs benned valami tudat alatti blokk ami gátol, amivel a saját dolgodat teszed saját magadnak nehezebbé?

2019. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlen benned van a hiba, lehet eddig nem a megfelelő emberekkel ismerkedtél. Igazán én azt se látom, hogy gond lenne. Viszont troll választ fogsz kapni bőven, ahogy látom. XD
2019. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért én megnézném, kik azok a férfiak akikkel randira mész, és közvetlen vagy.


Amúgy sokan gondolják azt magukról, hogy ők kedvesek, mosolygósak, nagyon csinosak, közben pedig flegma képet vágnak...a mosolyuk inkább flegma vigyor, a kedvesség inkább szarkazmus...


De lehet, hogy tényleg olyan vagy mint amilyennek tartod magad, ez esetben hajrá, legyél közvetlen, és ne habozz ne várj, ha valakivel megvan a szimpátia, te is odamehetsz és beszélgetést kezdeményezhetsz.


nincs a 10 parancsolatban, hogy női neműek nem kezdeményezhetnek.

2019. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Hogyha szemezésig eljut a dolog, próbálj valamivel aktívabban fellépni talán. Mert ha a másik fél is pont annyira félénk, akkor szemezhettek hajnalig.
2019. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert jégcsapkirálynő vagy.
2019. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
60%
Pfuh, ha tudnád, mennyire nem tudlak sajnálni...
2019. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Neked is azt tudom kívánni, mint az összes többi magyar nőnek. Élethosszig tartó válogatást és hosszú, "boldog" magányos éveket. :D
2019. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Mindjárt elmorzsolunk egy könnycseppet. :D

5 perces néma "komment csend" a szegény magyar lánynak, akinek csak válogatnia kellene. :)) Szervezzünk neked "gyűjtést" esetleg, hívjuk össze az ország szép adoniszait egy helyre, hogy csak ki kelljen választanod egyet!? :D

2019. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!