Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz ismerkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz ismerkednem a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Szép, csinos lánynak tartanak, nagyon sokan megneznek, aranyos, mosolygós típus vagyok, és bár kicsit félénk, de egyébként szeretek beszélgetni, programokra járni. Ha valaki elhiv randira, ott mindig közvetlen vagyok.


Őszintén nem értem, hogy mi lehet a gond.

Mert az tény, hogy nagyon kevesen jönnek be nekem, de az meg túlzás, hogy senki, szoktam látni olyan srácokat, akik tetszenek, de eloben valahogy annyira nincs semmi. Vagy csak szemezesig jut el a dolog, vagy még annyi sem.

Neten meg már nagyon belefaradtam az évek alatt.


Hogyan kellene akkor ismerkednem?


2019. szept. 4. 21:34
1 2
 11/15 Rockarc ***** válasza:

Hm, ha olyanok jonnek be neked, akik "barkit" megkaphatnak, akkor valoszinuleg nem vagy eleg attraktiv. A gond az lehet, hogy kulso alapjan valogatsz. Azaz ez sem lenne problema, mert mindenki ezt csinalja, az aranyokkal van gond. Ha tul kevesen jutnak at nalad a szuron, akkor szinte nullara csokkented az eselyt, hogy ossze tudj jonni valakivel. Sokkal nyitottabbnak kene lenned, hogy tudj ismerni masokat es ne csak a kulso legyen a meghatarozo, hanem a belso tulajdonsagok is.


Nem a kulso szepsege hatarozza meg a masik viszonyat egy kapcsolathoz, sot leginkabb nem az. Aki szep, ahhoz altalaban az ember sok pozitiv tulajdonsagot kapcsolnak, meg mielott megismernek az adott illetot. Aki meg csunya, ahhoz pont forditva. De a vilag nem fekete feher, az csak a mesefilmekben van, hogy a gyerekek konnyebben meg tudjak hatarozni, hogy ki a gonosz es ki a jo a filmben. A helyedben nem nyomulnek ennyire a parkapcsolati temaban, de veszettul elkezdenek ismerkedni masokkal, lehetoleg ne randikon, hanem tarsasagban. Aztan majd a kibovitett ismerosi korbol konnyebben fogsz tudni valasztani.


43F

2019. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. szept. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

HA tényleg szép vagy akkor csak menj oda a kiszemeltedhez és mond neki hogy bejön és hogy azt akarod hogy dugjon meg.. Nefélj egyből lesz ismerkedés..

A viccet félretéve (ami nem is az :D) lehet hogy te zárod le túl korán a dolgot és már nem is nyitnak olyankor mert úgy érzik nincs miért.

Ha meg elmész randizni akkor nem értem hogy nem találsz. Zavart érzek az érőben..

2019. szept. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erős a szűrőd, akkor neked kell kezdeményezned. Szóval ha megvan a szemezés egy olyan emberrel, aki elfogadható számodra, akkor tessék odamenni hozzá beszélgetni-ismerkedni! Neked kell megragadnod a lehetőségedet, mert nagyon ritkán van ilyened.
2019. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy se különösebben szép, se pénzes, akkor örülj, hogy egyáltalán valaki megdgna. Szóval még legyél hálás, hogy egy vadidegen férfi két mondat után felajánlja a farkát. Ez a hozzáállásuk.
2019. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!