Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők a valós magasságukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a valós magasságukat adják meg társkeresőn és valóban ennyi lenne a magas nő?

Figyelt kérdés
Nincsenek gátlásaim, nem ezért kérdezem, 185 cm magas férfi vagyok. Most regisztráltam társkeresőre és a legtöbb nőnek 170-175 cm van megadva. Hát én azt látom a való életben, hogy sokkal alacsonyabb az átlag, olyan 160 centis lányok inkább... És azért 10-15 cm nagy különbség. Ezek valós adatok?
2019. szept. 8. 03:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nagyon sok a magas lány.Szerintem inkább a súlyukkal szoktak kamuzni.
2019. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 162 centi magas nő vagyok, és az összes barátnőm és ismerősöm jóval magasabb nálam....szóval lehet a valós magasságuk.
2019. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

168,5 centi vagyok, kerekítek, mert sok pasi 170es határt ad meg alsóra.


Van olyan velem egymagas(de rövid felsőtestű, hosszúlábú) ismerősöm, aki 173 nak hazudja magát, mert szereti azt érezni, hogy magasabb az átlagnál, és akkor kevesebbnek érzi a súlyát is..


Imádja magát a modell 172 magasság fölé helyezni, amikor az 170et sem éri el, a haját folyamatosan feltupírozza, hogy magasabbnak látszódjon és mellé 10 centis sarkú cipői vannak..


Nevetséges..


Én szóba szoktam hozni randi előtt, hogy nem érem el az 170et, eddig a másfél centi senkit sem zavart, élőben meg fel sem tűnik.


Férfiban viszont számít, mert ha 170 helyett 165, már alacsonyabb nálam, ha 172 helyett 168, egymagas lenne velem, de mivel párcenti sarka van az én cipőimnek is, a randin lefelé kell néznem, és az nálam lohasztóan hat, hiába lenne meztelenül akkora mint én, de csak napi pár órát vagyok csupasz, a nap nagy részében nézhetnék lefelé..

2019. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nőknél nem jellemző, inkább férfiaknál. Én 155 cm vagyok, és sose hazudtam róla..minek..Sok pasinak bejönnek az alacsony lányok. Viszont olyanba már 3x belefutottam, hogy a férfi magasabbnak állította be magát, még így is, hogy én pici vagyok..sőt, az egyik konkrétan azt mondta, hogy ő 187 cm, aztán volt vagy 170... :DDD
2019. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog, hogy mennyi papíron az átlagmagasság (18-100 évesek közt) és másik dolog, hogy mennyi az átlagmagasság a fiatalok (mondjuk 18-30) körében.


A mai fiatalok sokkal magasabbak átlagban, mint akár a 20 vagy 50 évvel ezelőtti fiatalok voltak.

2019. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!