Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder miért csak fullos nőket dob fel?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen 10/10-es nőket dob fel, akik soha a büdös életbe nem fognak engem jobbra húzni, és így meg tökre unalmas az egész. Ráadásul alig látok átlagos lányokat, akik kb. velem egy kategóriájúak. Mellesleg nekem tök paradoxon az egész: Elvileg ez az egész netes társkeresés dolog azért van, hogy akik nehezen ismerkednek élőben, akkor ez az alkalmazás megkönnyítené a dolgot. Viszont ahogy elnézem többségében olyanok használják, akiknek semmilyen társkeresési problémájuk nincsen, ugyanis a szépségük miatt helyt állnak élőben is. Nem így van? Javítsatok ki ha tévedek.

2019. szept. 14. 23:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%

"Ti meg emésztgessétek azt az új infót, hogy nőktől sokkal többet várnak el a külső terén, és átlagos vagy ronda nőként nem fog házhoz jönni semmilyen lehetőség."


F...zt nem. Átlagos nőként van esélyed megkapni akár a legjobb pasikat is. Ne rinyáljál, mintha neked olyan rossz lenne.


"Attól, hogy Tinderen veritek a 10-es csajokra az átlagos fejetekkel, még sok nő van egyedül, csak észre se veszitek."


Ja, csak ők azért vannak egyedül, mert a Mikulásra várnak, nem kénytelenségből. Egy nőnek, ha egyedül van, az az ő döntése, és kb. akkor változtat ezen, amikor akar. Egy férfi meg kényszerből szokott egyedül maradni.



"Átlagos, vékony nőként én is voltam fent Tinderen, és akik egyáltalán jelöltek, azok kb 120 kilós férfiak voltak."



Valamiért ezt elég kétkedve hiszem el. Átlagos, vékony nőt kb. mindenki visszajelöl. Valahogy nem annyira bízom a nők szelektív emlékezetében :) Tapasztalat.

2019. szept. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

Én még nem találkoztam olyan lánnyal a tinderen, akinek tényleg szüksége lett volna valamire.

Egy rohadt beszélgetést sem lehetett lebonyolítani, mert teljességgel szartak rám.

Nem hiszem, hogy társkeresésre használnák... Unaloműzésnek inkább.

2019. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Utolsó véleményét osztom. Amúgy van kivétel, de elképesztően ritka. Általában a beszélgetés úgy néz ki, hogy ráírsz, kérdezel udvariasan, ő meg elunja három mondat után.
2019. szept. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%

#13

Nem csoda, mert napi 50 hozzád hasonló lúzer ír rájuk.

2019. szept. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
56%

Én nem értem ezt a gondolkodást.

Azt hiszitek, mert valaki szép, könnyen akad neki normális kapcsolat???

Tőlem is állandóan azt kérdezik:ilyen szép nő hogyhogy egyedül van?

Hát úgy, hogy lehetek akár szép, akàr csinos, akár okos, hogyha csak idióta, komolytalan, ostoba, vállalhatatlan külsejű, igénytelen pasik vannak a felhozatalban.

Ti úgy élnétek meg, hogy van miből vàlogatni, ha csak olyan nők mozdulnának rátok, akik taszítanak???

Idézek itt jó pár pasit:”mit tegyek?Csak ronda és kövér nőknek kellek!Brühühü!”

Gondolom, ki vagytok segítve ti is, ha 100/2 jelentkező jön szóba, és ők is csak d*gni akarnak...

2019. szept. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

#15

Szerintem én nem vagyok csúnya. Néha rám mosolyog 1-1 lány az utcán, és volt, aki mondta, hogy helyes vagyok. Egyszer volt olyan, hogy a buszon szemezett velem egy nagyon vonzó lány. A munkahelyem is voltak lányok, akiken látszott, hogy akarnának tőlem valamit, mert folyton bámultak és mosolyogtak rám, de nem kezdeményeztem nálunk egy bizonyos okból kifolyólag.

Társkeresőkön mégis 0% a siker arány. Mondjuk én tudom, hogy működik az ember, így pontosan tudom, hogy milyen okai vannak ennek.

Nem az az oka, hogy vállalhatatlan külsejű vagyok.

2019. szept. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%

"és akkor lenne tíz éve normális, szép csajom? Neked nőként halvány lila fingod nincs, hogy mibe kerül egy ilyen lányt megszerezni.

...


Te enyeleghetsz akármennyit a nagyonátlagos szerelmeddel"



most tényleg, 10-eske, így hogy lebuktattad saját magad, ebből már ne akarj kimosakodni.

Szóval a szép normális = valszeg tökéletes nőt keresed, míg a másik válaszolótól irigyled a "nagyonátlagos" párját is.

2019. szept. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek azért kutatnak ennyire a párjuk után, mert boldogtalanok, és azt hiszik, hogy a körülményeknek kell megváltozniuk ahhoz, hogy végre boldogok lehessenek. Pedig a boldogság egy tudatállapot.

Ideig-óráig talán érezhetnek némi megkönnyebbülést, amit boldogságnak neveznek, de az nem boldogság, csak egy múló felfokozott állapot. A valódi boldogság nem körülmények függvénye, és soha nem múlik el. Egyszerűen abból fakad, hogy nincs okunk nem tökéletesen boldognak lenni. Tehát nem is egy érzés, hanem egyfajta tudás.

2019. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Régebben használtam, de nekem is feltűnt hogy gyanúsan sok a jó nő.

Lehet direkt azokat dobja fel, akiket sokan húznak jobbra.

Egyébként láttam olyan profilt, ahol nyíltan kiírta a csaj, hogy csak unaloműzésre használja.

Egyébként meg az a helyzet, hogy aki jól néz ki annak mindegy hogy neten vagy élőben, akkor is könnyen megy neki, gyérebb külsővel meg mindenhol csak kínlódni fogsz.

2019. szept. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%
#3 Nem tudom, hogy miből gondolod, hogy a nőkhöz házhoz jönnek a ferfiak... Max a komolytalan pasikak... Igen, havonta én is kapok kb 1 ajánlatot. De milyet is? Hogy uritesre hasznalnanak... Ez aztan nagy onbizalomnovelo! Igen, a pasiknak az! Hiszen a strigulak az egotok függvénye. De elarulom, hogy a nők többségének az imponál, ha megbecsülik őket es komolyan veszik, nem csak egotuningnak.
2019. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!