Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder miért csak fullos nőket dob fel?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen 10/10-es nőket dob fel, akik soha a büdös életbe nem fognak engem jobbra húzni, és így meg tökre unalmas az egész. Ráadásul alig látok átlagos lányokat, akik kb. velem egy kategóriájúak. Mellesleg nekem tök paradoxon az egész: Elvileg ez az egész netes társkeresés dolog azért van, hogy akik nehezen ismerkednek élőben, akkor ez az alkalmazás megkönnyítené a dolgot. Viszont ahogy elnézem többségében olyanok használják, akiknek semmilyen társkeresési problémájuk nincsen, ugyanis a szépségük miatt helyt állnak élőben is. Nem így van? Javítsatok ki ha tévedek.

2019. szept. 14. 23:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
29%
53%osnak aztán vannak érvei :D Minden mondatomra a fszt, nem és rosszul emlékszem. Nem mindenki hazudik meg hülye, Drága, csak mert neked nem egyezik a kis világképeddel a válasz.
2019. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
24%

Én olyan jókat nevetek a nők válaszain! Állandóan azt hallom, hogy kizárólag az átlagos férfiak a jók, állandóan a belső értékek a mérvadóak. Aztán valamiért mindig a magas, barna, mediterrán típusú, karakteres pasikért van oda a nők 99%-a. Nem lenne itt gond ha átlagos Pistikének is lenne átlagos Juliska, de hát amekkora a férfi dömping, így átlagos Juliskának is a hollywoodi sztárszínész kell)ene). A társkereső applikációk, az online társkeresők csak képes szórakoztató elfoglaltságok. Olyan, mint amikor gyerekkorunkban az autós kártyák képeit nézegettük. Óriási a választék, így csak a legszebbeket, a legjobb pasik képeit keressük, amihez már bőven elég a profilkép is, az adatlapon maximum a magasság és testsúly ami még érdekes lehet.


Szerintem lassan már nem lesz férfi, aki ki ne próbálta volna a kamus regeket. Jó pasi, jó nő. Érdekes teszt, mert egy jó pasi már a fotójával eladja magát, a nőknek a tőmondatos beszélgetések is elegendőek. Ezzel szemben ha nem vagy kiemelkedően jóképű, akkor lehetsz te érdekes, írhatsz te kétoldalas levelet kiemelkedő stilisztikával, bele tehetsz te intelligenciát, humort, komolyságot. Le leszel passzolva.


Ezek tények, kár is vitatkozni rajtuk. Egyszerűen szánalmasnak tartom azon női hárítást, miszerint őket mindig csak a buta, bunkó, lusta férfiak találják meg. Nevetséges! Nem, itt az a baj, hogy nem az álomférfi környékezi meg őket. Akire nedves lesz a bugyi már a bélyegfotó alapján, akiről az derül ki, hogy menő vállalkozó, ügyvéd, orvos, mérnök stb. Szegénykéim. Rátok írt egy átlagos bérből élő, átlagos külsejű, ámde remek ember? Micsoda pofátlanság ez! Nektek ennél sokkal több jár...


Ha már itt tartunk, pár szót a női felhozatalról is. A többség túlsúlyos, bár ezt ti átlagosnak tartjátok. Retus fotók tömkelege, vagy kiválasztjátok a legelőnyösebb fotótokat, majd egy esetleges személyes találkozókor rádöbben a férfi, hogy szinte nem is az a nő van ott, akit a fotóról megismert. Még mindig a külsőnél tartunk. A többség szint alatti, nulla szexuális kisugárzással, mondhatni csúnya. Ennek ellenére is, rengeteg levelet kaptok, ami torzítja az önmagatokról alkotott képet. Na és igen, a helyesírás, a stilisztika, a flow, a kezdeményezőkészség, az érdeklődés... kritikán aluli a többségeteknél. Én ki merem jelenteni, hogy gyengék vagytok még ahhoz is, hogy ismerkedjetek.


Tudom, most jól le leszek szavazva, mert a gyk ezen kategóriájában minimum 75%-os a női többség, de nem igazán zavar. Nekem azért az is fura, hogy olyan szinten leírjátok a férfiakat, de pl. én a baráti vagy a tágabb ismeretségi körömben nem is ismerek az általatok vizionált prosztókat. Sőt, a többsége jól összerakott, céltudatos férfi, de még így is sokan egyedül vannak, és nem önszántukból.

2019. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
21%
Miért tesz fel bárki olyan fotókat magáról, amiken a valóságnál jobban néz ki? Élőben úgyis csalódás a vége.
2019. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23%
Pontosan!
2019. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
17%
Ha valakinek 100 ellenkező nemű ember közül 98 taszító, akkor ott nem a választékkal van a probléma.
2019. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%
Hogy nem unjatok még a kamuzást. Feldob az a Tinder átlagos és csúnya nőket is, csak az rögtön megy a kukába. Jobb itt sírni, hogy Instapitsa Mercykehh bugyija nem a ti fejetektől lesz nedves, hanem valamelyik Izom Tónitól. Nagyon meglepő.
2019. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ja, mint kiderült, itt 8astol indul a szint :D
2019. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"a többsége jól összerakott, céltudatos férfi"


Na jó de mi az a cél, ami felé céltudatos? Mert sokan inkább a saját pecsenyéjüket sütögetik, vesznek házat isten háta mögött, vagy rájuk marad, nagy baráti körrel rendelkeznek, szüleik rokonaik is full beleszólnak az életükbe, és várják a sültgalambot egy beköltöző tökéletes nő személyében. Így igazából irreleváns hogy céltudatosak e. Alkalmazkodni nem tudnak, és hát na, szerintük tökéletesek de igazából rugalmatlanok, olya életet alakítottak ki amiből nem tudnak semerre lépni.

2019. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én is hiányolom az átlagos, smink nélküli lányokat. Úgy tűnik ők nem használnak tindert.
2019. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!