Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért álmodoznak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért álmodoznak annyira a "vadállat" típusú őserő férfiakról? Miért az a pasi a vonzóbb, aki minél magasabb, erősebb, vadabb külsejű?

Figyelt kérdés

Erről jutott eszembe: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én egy alacsony és filigrán, vékony, szentimentális, empatikus, érzelmes, ragaszkodó és helyes arcú huszonéves fiú vagyok. Sose volt barátnőm és sose vonzódott irántam egy lány se. Nem értem, hiszen sokkal szebb a fogsorom, mint sok "ősember" pasinak (akinek lehet sose volt fogszabályzója és lehet ki is verték néhányat verekedés közben), sokkal tisztább és higiénikusabb a testem, mint a "kanállat" pasiknak (akik állandóan bűzlenek az izzadságtól). Én itthon ülök a gép előtt frissen mosott ruhában, mindenem rendezett, selymes bőröm van és a légynek se ártanék. Utóbbit ugye azért említem, mert a nők félnek az alkoholista, bunkó, erőszakos pasiktól és otthagyják őket meg akkor is, ha állandóan buliznak és nem szentelnek figyelmet a párjukra.

Könyörgöm itt vagyok én!

Sosem járok bulizni, nincsenek haverjaim így állandóan a barátnőmre figyelnék, utálom az alkoholt és sose verném meg a páromat (mert fizikailag se tudnám). Hűséges vagyok és mindenben kényeztetném (pl.: talpmasszázs, odafigyelés, közös kirándulások stb.). Akkor mégis miért nem engem választanak?



2019. szept. 20. 17:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
0 férfiasság árad az irományodbòl. Hogy akarsz így csajt ?
2019. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Zsoltmester ***** válasza:
86%
Egy nagyobb sz.rás után 40 kiló leszel?
2019. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
#9: Pedig konzervatívan öltözködöm és imádom a focit/motorsportot, de nem értem miért nem lehet vonzó egy feminin pasi?
2019. szept. 20. 17:27
 14/36 anonim ***** válasza:
91%
En azért nem, mert nem vagyok leszbikus. Bocsi.
2019. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Amúgy meg másokat szoktatok hitegetni - akik kiírják, hogy nem szeretik az alkoholt, forma-1-et, nem szeretnek bulizni stb. - hogy nem szükségesek ezek blablabla, mert így is lehetsz férfi. Akkor én most meg nem lehetek az?
2019. szept. 20. 17:29
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben első körben elmennék súlyzós edzést + valami full contact küzdősportot űzni, ha nem akarsz legjobb esetben is egy nőietlen, 100 kilós szőrös nő mellett kikötni.
2019. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de a parkapcsolathoz szexualis vonzalom kell. Amit leirtal azt egy kislany is leirhatta volna magarol.
2019. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk melóhelyen volt egy 40 kilós kis vegyestüzelésű gyerek és az összes csaj ott lógott rajta.
2019. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%

40 kilós kis vegyestüzelésű gyerek 😁🤦‍♀️ végem van

Kérdező...péntek van, menj ki szèpen a kis coccolino illatú ruhádban az éjszakába, igyál egyet, aztán majd lesz valami.

2019. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Neked kéne egy ilyen nő? Ha nem, miért nem? Nőiesnek találod? Pont ez a baja a nőknek veled is, csak az érem másik oldaláról nézve.

2019. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!