Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért álmodoznak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért álmodoznak annyira a "vadállat" típusú őserő férfiakról? Miért az a pasi a vonzóbb, aki minél magasabb, erősebb, vadabb külsejű?

Figyelt kérdés

Erről jutott eszembe: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én egy alacsony és filigrán, vékony, szentimentális, empatikus, érzelmes, ragaszkodó és helyes arcú huszonéves fiú vagyok. Sose volt barátnőm és sose vonzódott irántam egy lány se. Nem értem, hiszen sokkal szebb a fogsorom, mint sok "ősember" pasinak (akinek lehet sose volt fogszabályzója és lehet ki is verték néhányat verekedés közben), sokkal tisztább és higiénikusabb a testem, mint a "kanállat" pasiknak (akik állandóan bűzlenek az izzadságtól). Én itthon ülök a gép előtt frissen mosott ruhában, mindenem rendezett, selymes bőröm van és a légynek se ártanék. Utóbbit ugye azért említem, mert a nők félnek az alkoholista, bunkó, erőszakos pasiktól és otthagyják őket meg akkor is, ha állandóan buliznak és nem szentelnek figyelmet a párjukra.

Könyörgöm itt vagyok én!

Sosem járok bulizni, nincsenek haverjaim így állandóan a barátnőmre figyelnék, utálom az alkoholt és sose verném meg a páromat (mert fizikailag se tudnám). Hűséges vagyok és mindenben kényeztetném (pl.: talpmasszázs, odafigyelés, közös kirándulások stb.). Akkor mégis miért nem engem választanak?



2019. szept. 20. 17:00
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

"Egy állásinterjúra is így állítanál be?"


Soha nem voltam állásinterjún. Nem tudom, hogy milyen.

2019. szept. 20. 19:23
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ott elmondod az elonyeidet meg h miket ertel el eddig, miert te vagy a legjobb arra a poziciora.

"En konyorgom eddig a gep elott ultem a selymes borommel es a szep fogsorommal, tessek engem megszagolni, a legynek sem artok"

2019. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csinálsz valamit az illatozáson és a gépezésen kívül? Mármint tanulás (egyetem/valamilyen képzés) ha már munka nem? Erre azért kíváncsi lennék. Ott össze tudnál szedni ha barátnőt nem is, de egy havert talán igen, aki kimozdítana kicsit. (Mondjuk akkor összegyűrődik az élére vasalt naci)
2019. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
29%
10 pontos kérdés, hehe. Szépen besétáltak a csőbe, bekezdésenként elemzik ki, miközben szépen igazolnak minden egyes itteni sztereotípiát magukról. Zseniális. :)
2019. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem átlátszó kamu.

Amúgy teljesen érthető, az ilyen kis piperkőc nebánts virágok miért is ülnek egyedül a gép előtt.

2019. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Az első igazi nagy szerelmem 53 kilós srác volt és fél fejjel magasabb nálam. (most már kitetovált állat és azóta vagy egy fejjel magasabb, de most ez nem lényeg:D). Ellenben baromi laza, jófej, életrevaló, vagány gyerek volt, imádtam:D Selymes bőre volt neki is, de valahogy sosem hangoztatta. :DD Rengeteget buliztunk, haveroztunk, szép emlék marad:) Egyáltalán nem érdekelt, hogy szép fogú, babaarcú csávó, mert mellé olyan kiállása volt, hogy a 100 kilós állatok is sírva nevettek a dumáján :D Na most ez Nálad hiányzik... Vicces vagy Te is... csak sajnos Te magad vagy a vicc
2019. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!